Komerční bankovnictví GE Money Bank vede Jan Novotný

Novým ředitelem komerčního bankovnictví GE Money Bank se stal od 1. května Jan Novotný. V nové funkci má na starosti zejména strategii a prodej v oblasti produktů a služeb pro firemní klientelu od malých firem až po velké korporace. GE Money Bank patří v oblasti komerčního bankovnictví mezi nejrychleji rostoucí banky na trhu a své aktivity chce s novým ředitelem i nadále posilovat. Jan Novotný nahrazuje Jiřího Báču, který funkci zastával téměř čtyři roky.

„Jsem rád, že mohu své zkušenosti dál zúročit právě u GE Money. S bankou jsem spojil velkou část své profesní kariéry, působím zde již přes deset let. To, že jsem se postupně v rámci firmy vypracoval až na tuto vrcholovou pozici, je ocenění nejen mé práce, ale je to i povzbuzení pro mé kolegy a důkaz, že GE Money myslí práci se svými talenty vážně,“ říká Jan Novotný, nový ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank. „Nyní dostávám šanci podílet se na klíčových rozhodnutích jako člen nejužšího vedení. Rád bych toho využil zejména k dalšímu posílení naší spolupráce s podnikateli v Česku,“ dodává Jan Novotný.

Jan Novotný pracuje v GE Money Bank již od roku 2003, od té doby působil na několika pozicích. Začínal jako analytik komerčního bankovnictví, později se stal manažerem data týmu, vedl také vývoj produktů a nakonec i celý produktový management. V roce 2007 odjel v rámci skupiny GE Capital získávat zkušenosti do Singapuru, kde zastával pozici ředitele produktů pro malé a střední podniky pro oblast jihovýchodní Asie (Singapur, Filipíny, Thajsko, Čína). V následujícím roce se vrátil zpět do České republiky, kde postupně pracoval jako manažer segmentu mikro a malých podniků a posléze i jako ředitel celého segmentu malých a středních firem.

Jan Novotný má dvě děti, mezi jeho záliby patří cestování, ve volném čase se věnuje rodině a rád hraje golf.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com