Ke kontu Genius Student dárek v podobě MP3 přehrávače

 

Pět tisíc MP3 přehrávačů se v rámci podzimní nabídky rozhodla studentům věnovat GE Money Bank. Získají jej ti, kteří navštíví od 15. září do 31. října 2008 pobočku banky a založí si konto Genius Student. Účet je určen všem studentům ve věku 15 až 27 let. Mezi jeho hlavní výhody patří bezplatné využívání až osmi finančních produktů a neomezený počet výběrů z bankomatů GE Money Bank zdarma. Konto Genius Student je v nabídce banky od roku 2005 a k dnešnímu dni ho využívá 18,5 tisíc klientů.
„Z interních zdrojů víme, že studenti nadprůměrně využívají kanálů přímého bankovnictví a častěji vybírají peníze z bankomatů. Proto jsme letos rozšířili bezplatné služby v rámci studentského účtu nově o neomezený počet výběrů z bankomatů GE Money Bank,“ říká Jiří Kresl, produktový manažer depozitních produktů GE Money Bank. „Internet Banku, Mobil Banku a případně Telefon Banku si student může zvolit v rámci bezplatných služeb, které má s kontem Genius Student k dispozici,“ dodává Jiří Kresl.

Součástí konta Genius Student, které je vedeno zdarma, je nejen bezplatné využívání kanálů přímého bankovnictví, ale také měsíční výpisy zasílané poštou nebo elektronicky (eVýpis), platební karta Maestro nebo MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet, kontokorentní úvěr Felxikredit ve výši až 10 tisíc korun či Spořicí účet. Klient má dále zdarma i všechny příchozí transakce.

GE Money Bank chce také motivovat studenty k častějšímu využívání platebních karet. Ke všem bezhotovostním transakcím provedeným platebními kartami získají odměnu ve výši 0,5 % z objemu těchto plateb. Odměna za platby kartou se týká všech plateb v obchodní síti a na internetu a klientovi je zúčtována souhrnně na konci každého kalendářního měsíce.

Pro založení konta Genius Student je potřeba navštívit kterékoli z 218 obchodních míst GE Money Bank. Klient musí být ve věku od 15 do 27 let s řádným denním studiem na základní škole, odborném učilišti, střední škole, vyšší odborné škole, jazykové škole nebo vysoké škole. Potvrzení o studiu však GE Money Bank vyžaduje až po dovršení 20 let a 24 let klienta.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank