Kapitán v čele GE Money Auto

Do funkce předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, byl jmenován Milan Beutl. Jeho hlavním cílem bude posílení pozice GE Money Auto jako leadera na trhu financování automobilů v České republice.

„Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí svého působení na trhu. Za tu dobu jsme uzavřeli více než 287 000 smluv na financování nových či ojetých vozů a našim zákazníkům jsme profinancovali více než 36,3 miliard korun. Jen v loňském roce jsme financovali 38 794 vozů za téměř 7,5 miliardy a potvrdili tak naši vedoucí pozici na trhu,“
uvedl Milan Beutl. „Mým cílem je samozřejmě v těchto pozitivních trendech pokračovat a být ještě dostupnější pro co nejvíce klientů,“ dodal nový generální ředitel GE Money Auto.

Milan Beutl pracuje pro společnosti ve finančním sektoru od roku 1993. Do GE Money nastoupil v roce 1999 a jeho úkolem bylo získat hypoteční licenci a zavést hypotéky jako nový produkt GE Money Bank (tehdejší GE Capital Bank). V roce 2002 se stal Milan vedoucím projektů v oddělení Kvality. Od roku 2004 pracoval na vedoucích pozicích ve společnosti GE Money Auto, měl na starosti strategické řízení dealerské sítě a od roku 2006 byl obchodním ředitelem zodpovědným za oddělení prodeje a rozvoje obchodu. Od poloviny března 2007 nahradil Petra Šaštinského na pozici předsedy představenstva a generálního ředitele GE Money Auto.

Milanovi Beutlovi je 38 let. Mezi jeho hlavní zájmy patří vodní a adrenalinové sporty - má kapitánskou licenci na námořní jachtu, věnuje se wakeboardingu, windsurfingu a horolezectví.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto