Kampaň na Expres půjčku získala cenu Nejlepší finanční reklama roku 2005

Podzimní reklamní kampaň GE Money Bank, která propagovala zvýhodněnou nabídku Expres půjčky, zvítězila v soutěži Nejlepší finanční reklama roku 2005 podle hlasování veřejnosti. Soutěž organizoval server Měšec.cz a letos proběhl její již čtvrtý ročník.

Spot GE Money Bank, v němž klienti procházejí supermarketem a jednoduše u pokladny „nakupují“ úvěry za 999 Kč si veřejnost získal především svou jednoduchostí a srozumitelností. Také v hlasování odborné poroty spot uspěl, když v jejím hlasování obsadil bronzovou příčku. Kampaň pro GE Money Bank realizovala reklamní agentura MARK / BBDO.

Klíčovým sdělením, jež měla kampaň pro cílovou skupinu bylo, že získání Expres půjčky je snadné a rychlé. Zároveň s tím upozorňovala na nízkou měsíční splátku. I díky kampani projevili o nabídku klienti velký zájem, když si v posledních třech měsících roku 2005 zřídili celkem 56 tisíc Expres půjček v objemu 3,2 miliardy Kč.

Nabídka „Půjčky v akci“, o níž kampaň veřejnost informovala, proběhla na podzim a v zimě loňského roku a zahrnovala časově omezenou nabídku Expres půjček ve výši 50, 70 a 90 tisíc Kč s nízkou garantovanou měsíční splátkou. Zájem o úvěr podpořila i soutěž o 8 aut Opel Astra a možnost začít úvěr splácet až za čtyři měsíce.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank