Kampaň GE Money Bank zvítězila na mezinárodním festivalu reklamy Golden Drum v Portoroži

Na mezinárodním festivalu reklamy Golden Drum v Portoroži získala reklama GE Money Bank ocenění Golden Watch. O tuto cenu kreativity soutěží kampaně z celého světa. Vítěznou reklamu propagující rychlost a dostupnost úvěrů Expres půjčka a Expres Business připravila česká reklamní agentura Mark BBDO.

„Ideový koncept vítězné reklamy zdůrazňuje hlavní atributy našich spotřebitelských a firemních úvěrů. V reklamní kampani byly použity motivy nakupování v hypermarketu, rychlém občerstvení a velkoskladu, neboť získání úvěrů od GE Money Bank je stejně snadné a jednoduché,“ řekla Václava Jiříčková, manažerka marketingu GE Money Bank. „Zároveň jsme podpořili image GE Money Bank jako banky, která je flexibilní, rychlá a zároveň inovativní a zákaznicky orientovaná,“dodala Václava Jiřičková.

Festival reklamy Golden Drum, který se koná ve Slovinské Portoroži se během 11 let propracoval na jednu z nejvýznamnějších akcí v oboru. Ocenění Golden Watch uděluje odborná porota za největší kreativitu. V této kategorii soutěží reklamy z celého světa.

Reklamní kampaň se týkala nabídky „Půjčky v akci“, v rámci které klienti mohli získat úvěry ve výši 50, 70 nebo 90 tisíc Kč s nízkou garantovanou splátkou. Půjčku přitom klienti získají snadno a rychle již během několika minut. Obdobné parametry měla i kampaň na akční nabídku podnikatelských úvěrů Expres Business. Podnikatelé mohli zažádat o úvěru ve výši 340 tisíc Kč, se splatností 60 měsíc, garantovanou úroková sazbou 8,59 % p.a. a výší měsíční splátky 6990 Kč. Klient nemusí platit žádný poplatek za žádost ani za uzavření smlouvy.

***

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 2 minut, do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní i 84 měsíců.

GE Money Bank také nabízí úvěr Expres Business fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám. Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nemusí dokládat záměr financování. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy. Podání žádosti o Expres Business i jeho zpracování je zdarma. O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GEMB, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank