K úvěru autoCREDIT povinné zimní pneu navíc


GE Money Auto nabízí k úvěru autoCREDIT sadu nových zimních pneumatik navíc. Reaguje tak na novou legislativní úpravu, která vyžaduje povinné užívání zimních pneumatik na všech silnicích v období mezi listopadem a březnem. V případě zimních pneumatik však nejde jen o splnění zákonné povinnosti, ale především o důležitý prvek zvyšující bezpečnost jízdy na zimních silnicích. Řidiči přezutím na zimní pneu také ušetří, a to nejen na pokutách, ale například i na eventuálním nekráceném pojistném plnění v případě nehody.


„Od 1. listopadu 2011 nabývá účinnosti nové ustanovení zákona o silničním provozu, které zavádí prakticky povinné užívání zimních pneumatik na všech silnicích v období od začátku listopadu do konce března. GE Money Auto se proto motoristům snaží vyjít vstříc a ulehčit jim cestu k povinné zimní výbavě novou speciální nabídkou sady pneumatik k úvěru autoCREDIT. Při pořízení automobilu tak již nemusí řešit, kde a jak získat zimní pneumatiky,“
říká k nové speciální akci Milan Beutl, generální ředitel GE Money Auto.

Zimní pneumatiky jsou však především bezpečnostním prvkem, který na sněhu a náledí podstatnou měrou zlepšuje ovladatelnost vozu. „Zimní pneumatiky mají mnohem větší stabilitu na vlhkém povrchu. Lépe odolávají nežádoucímu aquaplaningu a i na suchém povrchu mají až o 30 % kratší brzdnou dráhu než letní pneumatiky. Jejich užívání v zimním období by proto mělo být samozřejmostí, i kdyby tuto povinnost neukládal zákon,“ dodává Milan Beutl.

Pořízením zimních pneumatik tak řidiči chrání sebe i ostatní a navíc mohou výrazně ušetřit, pokud přece jen k pojistné události dojde. Většina pojišťoven totiž v případě nehody v zimním období řidičům se zimními pneumatikami nekrátí pojistné plnění.

Rozhodnou-li se motoristé financovat nákup svého nového vozu s úvěrem autoCREDIT, mohou od 1. září využít nabídky okamžitého zakoupení další sady pneumatik. Zbaví se tak ihned na místě starostí s pořizováním zimních pneumatik, bez kterých se tuto zimu na silnicích již neobejdou. Stačí si vhodné pneumatiky vybrat přímo u prodejce automobilu a jejich cena bude započítána do celkové částky úvěru na vůz. Vše bez zbytečných starostí a další administrativy. Tato nabídka se vztahuje i na letní pneumatiky a trvá až do 31. prosince 2011.

Úvěr autoCREDIT

Úvěr autoCREDIT lze využít na financování nových či ojetých vozů jakékoliv značky. Klienti si jej mohou snadno a rychle vyřídit přímo u více než 2000 prodejců vozů na počkání do 30 minut - bez ručitele, jen se dvěma doklady totožnosti. K úvěru nabízí GE Money Auto i výhodné pojištění, jehož platba je součástí měsíční splátky (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění autoPROTECT při odcizení nebo zničení vozu a také pojištění schopnosti splácet).

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money