K účtu Genius Student opět hodnotná kniha zdarma

 

GE Money připravila na konec listopadu další speciální nabídku pro studenty. Všichni, kteří si v období od 17. listopadu do 30. listopadu 2006 založí u GE Money Bank studentské konto Genius Student, získají kromě řady výhod také hodnotnou ilustrovanou publikaci s názvem Svět.
„V září jsme studentům, kteří si u nás založili konto, rozdávali moderní ilustrovanou encyklopedii. Zájem mezi studujícími předčil naše očekávání. Během 10 dnů si konto u GE Money Bank založilo více než 1700 studentů, a proto jsme se rozhodli na tuto nabídku navázat,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Pavla Holotová. „Při založení konta Genius Student od nás studenti dostanou celobarevnou publikaci s názvem Svět, která jim usnadní řešení jejich studentských úkolů,“ dodala Pavla Holotová.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 - 24 let a jeho největším benefitem je flexibilita. V rámci Genius Student získá klient běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru zdarma (kontokorent Flexikredit, Mobil Banka, Internet Banka, Telefon Banka, platební karta Maestro, platební karta MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet).

Stavebnicový charakter konta Genius umožňuje kdykoli přidávat, ubírat či měnit zvolené produkty, a to bez jakýchkoliv poplatků. V rámci studentského konta navíc GE Money Bank klientovi bezplatně automaticky generuje a zasílá výpis z účtu. Majitelé konta Genius Student neplatí ani za první dva výběry hotovosti z bankomatu GE Money Bank v měsíci.

Po celou dobu využívání účtu stačí předložit potvrzení o studiu pouze při jeho založení. Vedení konta, stejně jako jeho zřízení je zcela zdarma. GE Money Bank umožňuje studentům, kteří využívají konto Genius Student, čerpat kontokorentní úvěr až 5000 Kč, aniž by museli předkládat potvrzení o příjmu.

Zajímavá je také finanční odměna v doporučení konta Genius Student dalšímu klientovi. Student pak v tomto případě může získat až 900 Kč.

Konto Genius má pro studenty také další výhody:
· Zadávání trvalých platebních příkazů, inkas a SIPO zdarma
· Změna a rušení trvalých platebních příkazů, inkasa a SIPO prostřednictvím kanálů přímého bankovnictví zdarma
· Prostřednictvím služby SMS servis získání kompletního přehledu o dění na účtu (tuto službu je možné využít i bez kanálu přímého bankovnictví)
· V rámci Internet Banky snadné dobíjení kreditu do mobilního telefonu pro všechny operátory
· Možnost nevázat se na žádnou poštovní adresu a vyměnit si standardní měsíční výpis za elektronický
· Spořicí účet, který může být navázán k běžnému účtu, automaticky spoří podle nastavených limitů
Konto Genius Student lze samozřejmě kombinovat s dalšími službami a produkty GE Money Bank. V případě, že student předloží potvrzení o studiu a zároveň potvrzení o příjmu může čerpat kontokorent až do výše 100 000 Kč nebo získat půjčku Expres až do výše 200 000 Kč. Dalšími možnostmi je uzavření životního pojištění, penzijního pojištění, stavebního spoření nebo cestovního pojištění pro rodinu - Travel Plus.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank