K hypotéce nyní klienti získají pojištění schopnosti splácet na 6 měsíců zdarma

Klienti, kteří s GE Money Bank uzavřou smlouvu o hypotečním úvěru s pojištěním schopnosti splácet od POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA, získají nyní 6 měsíců tohoto pojištění zdarma. Nabídka platí pro smlouvy uzavřené od poloviny října až do konce roku 2005 a vztahuje se na všechny nabízené typy hypoték – včetně Hypotéky naopak, tedy hypotéky se schválením před výběrem nemovitosti.

„Hypoteční úvěr je dlouhodobý závazek a poměrně velká část klientů si k němu proto zřizuje právě pojištění schopnosti splácet. Ochrání je totiž při invaliditě, úmrtí či pracovní neschopnosti, v rozšířené variantě i v případě ztráty zaměstnání. Cílem naší současné nabídky, která platí pro smlouvy uzavřené do konce letošního roku, je posílit zájem klientů o tuto službu,“ vysvětlil manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank Stanislav Rokos.

Nabídka 6 měsíců pojištění zdarma se vztahuje na všechny nabízené typy hypotečních úvěrů GE Money Bank – Standard, Premium a Optimum. Klienti mohou této nabídky ale využít i u Hypotéky naopak - tedy hypotéky Standard či Premium se schválením před výběrem nemovitosti.

Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr od společnosti POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA je speciálně připravený produkt v návaznosti na hypoteční úvěr GE Money Bank. Zajišťuje snadné vyřízení přímo s hypotečním bankéřem, široký rozsah pojistných rizik a především jistotu spojenou se splácením měsíčních splátek úvěru.

Soubor pojištění A - základní (pojištění určeno pro zaměstnance i OSVČ):

Krytí pojistných rizik pro případ:

  • pracovní neschopnosti v důsledku nemoci nebo úrazu
  • plné invalidity v důsledku nemoci nebo úrazu
  • úmrtí v důsledku nemoci nebo úrazu

Soubor pojištění B - komplexní (pojištění určeno pouze pro zaměstnance)

Krytí pojistných rizik ve stejných případech, jako v případě souboru A, které je navíc rozšířeno o krytí rizika ztráty zaměstnání, ke které nedojde z vůle či vinou pojištěného.

Hypotéky GE Money Bank

GE Money Bank umožňuje klientům zafixovat si úrokové sazby na jeden rok, tři roky a pět let (kromě 1leté fixace u produktu Optimum), okamžitě znát konečnou cenu a velmi snadno si vybrat hypotéku, která odpovídá jejich potřebám. GE Money Bank přistupuje ke všem klientům zcela transparentně při stanovení všech hypotečních úrokových sazeb. Sazbu banka garantuje všem klientům, kteří splní podmínky skóringu. Aktuálně mohou klienti získat hypotéku Premium se sazbou 2,29 % p.a. s jednoletou fixací.

Klienti mohou získat schválení hypotéky ještě před výběrem nemovitosti. Prostřednictvím „Hypotéky naopak“ klient předem získá neodvolatelný závazek výše a podmínek úvěru a s hypotékou „v kapse“ si může až devět měsíců vybírat nemovitost podle svých představ. Jde o další zásadní inovaci, která klientům GE Money Bank umožňuje snazší získání vysněného bydlení.

GE Money Bank poskytuje hypotéky klientům od 18 do 65 let s možností splácení hypotéky až do 70 let věku klienta, věk přitom posuzuje podle nejmladšího samostatně výdělečného účastníka hypotečního úvěru. To pomáhá především mladším lidem s nižšími příjmy, kterým pomáhají se splácením hypotéky rodiče. Díky tomuto postupu mohou totiž zvolit delší dobu splatnosti a mají tak nižší měsíční splátky.

Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank