Již 300 tisíc klientů využívá all inclusive konta GE Money Bank

Díky odměnám za platby kartou, na kterých už banka svým klientům vyplatila 31 milionů korun, jsou účty typu Genius Active a Genius Business Active jedny z nejvýhodnějších na trhu

GE Money Bank eviduje již 300 tisíc all inclusive kont typu Genius Active a Genius Business Active. Tyto paušální účty, které nabízí všechny nejpoužívanější služby za jeden nízký měsíční poplatek, jsou také díky unikátním odměnám za platby kartou nejvýhodnějšími konty na trhu. GE Money Bank odměňuje majitele kont typu Genius Active a Genius Business Active za bezhotovostní platby v obchodech provedené platebními kartami vydanými k těmto typům účtů. Dle typu karty GE Money Bank připisuje klientům až 0,6 procenta z hodnoty nákupu v obchodech nebo na internetu. Od zavedení služby, tedy od května loňského roku banka klientům na účty převedla již téměř 31 milionů korun. Paušální účty GE Money Bank nabízejí vedle nízké ceny také množství bezplatných služeb v rámci měsíčního poplatku a zajímavé benefity jako je například vedení účtu zdarma při dosažení stanovené hranice měsíčního zůstatku či možnost vraceni peněz v případě nespokojenosti až za 6 měsíců používání účtu zpětně.

„GE Money Bank byla první bankou na českém trhu, která nabídla účty s jedním měsíčním poplatkem. Tato all inclusive konta si oblíbili jak retailoví klienti, tak i podnikatelé a firmy. Konto Genius Active využívá již více než 270 tisíc občanů a konta typu Genius Business Active již téměř 30 tisíc fyzických osob podnikatelů a právnických osob,“ řekl Ondřej Lokvenc, manažer běžných účtů a platebních karet GE Money Bank. „Jak podnikatelé, tak občané objevili výhody plateb kartou a využívají odměn, které jim za ně banka nabízí. Tímto benefitem se GE Money Bank zcela odlišuje od konkurence. Připisuje totiž klientům peníze přímo na účet, a tím jim snižuje výslednou cenu balíčkových kont, která je tak nejnižší na trhu,“ dodal Ondřej Lokvenc.

GE Money Bank je jedinou bankou na českém trhu, která majitele svých účtů odměňuje za bezhotovostní platby v obchodech nebo na internetu přímo penězi. Částka se vypočítává jak z plateb provedených v ČR, tak i v zahraničí. Odměna za platby kartou je automatickou součástí všech debetních platebních karet vydaných ke kontům Genius Active, Genius Student, Genius Gold, Genius Business Active, Genius Business Active 10, Genius Business Active 50, Genius Business Active 50+ a Genius Business Active 200.

Genius Active
S konty typu Genius Active, mezi které patří Genius Active, Genius Student a Genius Gold, klienti neplatí poplatky za jednotlivé transakce a služby. Mohou je v rámci výhodného měsíčního paušálu provádět a využívat neomezeně. Vedle služby Odměna za platby kartou se na ně vztahuje i zvýhodněná sazba na spořicím účtu. Dále mohou zdarma využívat například SMS servis a získávat tak informace o pohybech a zůstatcích na účtu přímo na mobilní telefon.

GE Money Bank navíc garantuje vrácení paušálního poplatku za vedení konta, pokud se klient do šesti měsíců od založení účtu typu Genius Active rozhodne jej z jakýchkoli důvodů dále nevyužívat. Díky této unikátní službě mohou klienti v praxi vyzkoušet výhody paušálních účtů GE Money Bank bez rizika, protože v případě nespokojenosti jim banka vrátí peníze. Paušální účet Genius Active mohou mít navíc klienti zcela zdarma, a to v případě, že minimální měsíční zůstatek na kontu Genius Active činí 250 tisíc korun, respektive 1 milion korun v případě konta Genius Gold, kde jsou do zůstatku započítávány veškeré vkladové produkty klienta.

Paušální účty pro podnikatele
Finančně nejvýhodnější podnikatelský účet na českém trhu Genius Business Active nabízí řadu unikátních a nadstandardních služeb. Konto Genius Business Active je nejlevnější podnikatelský účet tohoto typu na trhu a prostřednictvím odměn za platbu kartou tuto výsadní pozici dále upevňuje. Vedení účtu mohou mít klienti dokonce zcela zdarma, a to v případě, že mají minimální průměrný měsíční zůstatek na účtu Genius Business Active 500 tisíc korun.

GE Money Bank dále podnikatelům garantuje vrácení paušálního poplatku za vedení konta, pokud se klient do šesti měsíců od založení účtu typu Genius Business Active rozhodne jej z jakýchkoli důvodů dále nevyužívat. Díky této unikátní službě mohou klienti v praxi vyzkoušet výhody paušálních účtů GE Money Bank bez rizika, protože v případě nespokojenosti jim banka vrátí peníze.

Genius Business Active nabízí v rámci jednoho měsíčního paušálu řadu bezplatných služeb a produktů zdarma bez skrytých poplatků, především:
vydání a vedení dvou platebních karet
příchozí a odchozí transakce zadané elektronicky
operace s trvalými příkazy a inkasy
změna PIN u platebních karet prostřednictvím bankomatu
využívání služby SMS servis
vedení a využívání služeb přímého bankovnictví
odměna až 0,6 % při každé platbě platební kartou u obchodníka i na internetu

Pro právnické osoby GE Money Bank připravila balíčková konta Genius Business Active 10, 50 a 200 s téměř totožným složením produktů a služeb jako mají účty pro podnikatele. Jediný rozdíl je v počtu bezplatných transakcí (příchozích a odchozích zadaných elektronicky), který odpovídá číslovce v názvu balíčku.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank