Již 20 000 klientů využívá výhod kont Genius Active od GE Money Bank

 

Před měsícem GE Money Bank představila úplně nový typ účtu s jedním měsíčním paušálem, za který je možné pohodlně obsluhovat účet i vybírat hotovost - Konto Genius Active a převratnou službu Pomoc s převodem účtu. K dnešnímu dni si nový typ účtu s názvem Genius Active zřídilo již více než 20 000 klientů a jejich počet se každým dnem dramaticky zvyšuje. GE Money Bank je první bankou v České republice, která takovýto nový typ konta nabízí.
„Zájem klientů jednoznačně dokazuje, že účet se všemi standardními službami za jeden paušál na trhu chyběl. Měsíc od představení využívá výhod účtu Genius Active již více než 20 tisíc klientů. Očekáváme pokračující silný zájem klientů o tento účet a jsme přesvědčeni, že během několika let budou účty tohoto typu dominovat českému bankovnímu trhu.“ řekl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank. „Dosavadní zkušenosti potvrzují, že klienti u nového účtu oceňují vedle úspory na poplatcích i jeho transparentnost a to, že jednoduše vědí kolik a za co platí. Jsem rád, že GE Money Bank i v tomto případě přišla s touto atraktivní nabídkou pro klienty jako první a pokračuje tak ve spoluurčování pozitivních trendů na českém bankovním trhu," dodal Jan Rollo.

Výhody paušálního účtu Genius Business Active si také uvědomuje stále více podnikatelů. Z celkového počtu 20 000 kont Genius Active je právě 10 % podnikatelského typu. S velkým množstvím transakcí, které podnikatelé provádí se totiž paušální konto stává ještě výhodnější.

Řada klientů se také rozhodla využít nabídky GE Money Bank v rámci služby Pomoc s převodem účtu. Osobní bankéři seznámí zájemce o převod účtu s potřebnými informacemi, časovým harmonogramem změny, pomohou s nutnou administrativou a jsou připraveni při převodu účtu klientovi zdarma pomoci vše s původní bankou vyřídit. Bližší informace jsou k dispozici na www.zmenabanky.cz <http://www.zmenabanky.cz/>.

GE Money Bank před měsícem představila nová konta Genius Active a Genius Active+, v rámci kterých klienti neplatí zvlášť poplatky za jednotlivé služby. Průzkumy dokazují, že lidé jsou ve využívání bankovních služeb a produktů stále aktivnější a o výši konkrétních poplatků často nemají přesnou představu. S účtem Genius Active zaplatí klient měsíční poplatek 119 Kč (169 Kč v případě Genius Active+), ale jednotlivé transakce a služby, které jinde platí samostatně, má již v rámci konta zahrnuty zdarma a může je využívat zcela bez omezení.

V ceně účtu Genius Active (119 Kč) je zahrnuto:
· 2 embosované platební karty
· neomezené výběry z vlastních bankomatů v ČR
· zasílání pravidelného měsíčního výpisu elektronicky nebo poštou
· všechny příchozí platby
· odchozí platby zadané elektronicky
· platební karta pro platby přes internet
· zadání a provedení trvalých příkazů
· zadání a provedení inkas včetně SIPO
· změny a rušení trvalých plateb pomocí přímého bankovnictví
· internetové bankovnictví
· gsm bankovnictví
· telefonní bankovnictví
· zřízení a vedení kontokorentu
· vedení a využívání spořícího účtu
· 50 sms měsíčně zdarma
· 1 vklad na pokladně měsíčně

To vše je zahrnuto v měsíčním paušálu a klient tak může využívat bankovních služeb bez omezení, aniž by se musel bát nárůstu nákladů.

V případě konta Genius Active+ (169 Kč měsíčně) jsou navíc v paušálním poplatku zahrnuty některé operace na pobočkách GE Money Bank. Konkrétně jde o jeden výběr hotovosti a jeden příkaz k úhradě měsíčně zdarma. Bez poplatků je také zrušení nebo změna trvalého příkazu, SIPO a inkasa na pobočce GE Money Bank.

Pro potřeby podnikatelů připravila GE Money Bank konto Genius Business Active. Konto přináší klientům obdobné výhody jako je tomu u Genius Active. Za kompletní konto Genius Business Active zaplatí každý měsíc klient 159 Kč. Aktivnější podnikatelé mohou využít komplexnější verze konta Genius Business Active+. Za 349 Kč měsíčně klienti získají navíc 4 hotovostní vklady na běžný účet měsíčně (dohromady 5), 5 položek z převodních příkazů zadaných na pobočce a 1 výběr hotovosti na pobočce GE Money Bank.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank