Jakub Švestka bude od července novým tiskovým mluvčím MONETA Money Bank

Novým PR manažerem a tiskovým mluvčím MONETA Money Bank se od července stává Jakub Švestka. Jeho hlavní odpovědností bude vést veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky zahrnující mimo jiné vztahy s médii a sociální média. Střídá dosavadní mluvčí Lucii Leixnerovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Jakub Švestka

Jakub Švestka přichází do banky s desetiletou zkušeností v oblasti korporátní a produktové komunikace. Poslední tři roky strávil ve společnosti Philip Morris ČR, kde se věnoval převážně externí a interní komunikaci.

Dříve pracoval na pozici PR manažera pro Česko a Slovensko u provozovatele a distributora placených televizních stanic Chello Central Europe (dnes AMC Networks). Zde se podílel například na kampani El Clásico, která získala cenu pro nejlepší evropský PR projekt European Excellence Awards a druhé místo v soutěži Česká cena za PR. Působil také jako specialista komunikace pro Česko a Slovensko u výrobce elektroniky LG Electronics.
Kariéru odstartoval v agentuře PLEON Impact.

Nový tiskový mluvčí MONETA Money Bank je absolventem bakalářského oboru žurnalistika na Univerzitě Karlově v Praze a magisterského oboru marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Jakub Švestka
mob: +420 702 209 386, tel: +420 224 442 897, e-mail: jakub.svestka@moneta.cz

Lenka Míčková
mob: +420 731 613 622, tel: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na media@moneta.cz a www.moneta.cz.