Jak požádat o spotřebitelskou půjčku on-line, když nejsem klientem MONETA Money Bank?

02/03/11 00:00 AM
MONETA Money Bank

Využít můžete zabezpečeného webového formuláře, kde si o spotřebitelskou půjčku online požádáte klidně do 15 minut. Výši půjčky, délku splácení i úrok si tu v klidu spočítáte na přehledné kalkulačce. Se schválenou žádostí a jasnou představou pak půjčku stačí ve chvilce dokončit na pobočce.

Žádost o půjčku online zvládneme posoudit až do výše 500 000 Kč. Ulehčete si celý proces a připravte si dopředu několik potřebných dokumentů:

  • občanský průkaz a druhý osobní doklad (řidičský průkaz nebo cestovní pas),
  • kontaktní informace o svém zaměstnavateli
  • a originál Potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele na tomto formuláři.

Pokud nemáte české občanství, mějte při ruce povolení k trvalému pobytu v ČR a cestovní pas, který lze případně nahradit ID CARD občanů EU (vč. Slovenska a Švýcarska). A pobíráte-li důchod, vyhledejte místo potvrzení o příjmu svůj důchodový výměr.

Pro žádost o půjčku online tak potřebujete stejné dokumenty jako pro sjednání na pobočce. Někdy se stane, že originál Potvrzení o výši příjmu nemáte zrovna u sebe. U částek do 50 000 Kč je možné doklad o příjmu odložit a půjčku sjednat i bez něj.

Na Vaše příjmy a výdaje se ptáme tak, jak to po nás chce zákon. Chráníme tak naše klienty před dluhovou pastí a poskytujeme pouze tolik, kolik je pro ně podle daných informací bezpečné. Instituce, u kterých je možná spotřebitelská půjčka online bez znalosti podmínek klientů, velmi pravděpodobně překračují zákon a mohou ohrozit Vaši finanční stabilitu.

Jak je to s poplatky za sjednání půjčky a za vedení účtu, ze kterého se splácí? V MONETA Money Bank věříme, že dostupnost a jednoduchost řešení životních situací je hlavní funkcí, kterou by bankovní instituce měla naplňovat. Vedení účtu je tak u nás zdarma a nic neplatíte ani za vyřízení online schválené žádosti o půjčku.

Nemáte-li ale ještě jasno, které řešení je pro Vaši situaci nejlepší, rádi Vám pomůžeme i na infolince 800 10 30 60 nebo některé z našich poboček.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5