Internet Banka GE Money Bank v nové přehlednější podobě

GE Money Bank představila novou grafickou podobu svého internetového bankovnictví. Pro své klienty banka připravila nový vzhled Internet Banky s přehlednějším prostředím, snadnějším ovládáním a s praktickou nápovědou. Zájem o využívání Internet Banky dynamicky roste, což dokládá 24% nárůst počtu uživatelů za poslední rok.

„Rostoucí počet uživatelů Internet Banky na ni klade vysoké nároky. GE Money Bank se neustále snaží rozšiřovat nabídku služeb, které Internet Banka klientům nabízí. Úpravou vizuální podoby internetových stránek chceme především zvýšit jejich přehlednost a přispět k většímu pohodlí a spokojenosti našich klientů,“ řekl manažer přímého bankovnictví GE Money Bank Ladislav Pazderka.

Nová podoba Internet Banky přináší několik praktických vylepšení:

  • Hlavní menu je zobrazeno v horní části a slouží pro hlavní orientaci v Internet Bance
  • Na levé straně je pro přehlednější orientaci umístěno vedlejší menu (dříve v horní části na druhém řádku), které se mění podle volby v hlavním menu.
  • Při zadávání, změně či zrušení jakéhokoli příkazu nyní klient vidí, v jakém kroku se nachází a kolik kroků mu ještě zbývá do ukončení zadání – krokování.
  • Praktická nápověda se mění podle aktuálního pole, ve kterém se právě nacházíte.
  • Zprávy z banky, v nichž banka informuje o novinkách v Internet Bance a speciálních nabídkách, jsou nyní umístěny na lépe viditelném místě.

 

V současnosti Internet Banku využívá 252 tisíc klientů GE Money Bank a jejich počet se za poslední rok zvýšil o 24 %. Nejvyužívanějšími službami u Internet Banky jsou zadání platebního příkazu, dobíjení kreditu do mobilních telefonů a nastavování trvalých platebních příkazů (tj. jejich zadání, změna či zrušení).

Kromě služeb v oblasti platebního styku (jednorázové i trvalé platební příkazy, zopakování platby, SIPO, inkaso) Internet Banka GE Money Bank například umožňuje dobíjení kreditu do mobilních sítí všech tří českých operátorů, službu SMS Servis (SMS informace o pohybech či stavu na účtu). Dále obsahuje i unikátní službu Infolimit (ta klienty informuje, kolik jim banka může okamžitě půjčit).

GE Money Bank také nabízí možnost využívání elektronického výpisu z běžného účtu. Ten nahrazuje všechny funkce papírového výpisu. Klient jej může po vytištění použít jako úředně akceptovatelný doklad o svých transakcích za určité období a díky elektronické značce jej lze na úřad poslat e-mailem.

Zabezpečení internetového bankovnictví GE Money Bank dosahuje standardně vysoké úrovně. GE Money Bank poskytuje Internet Banku se třemi variantami zabezpečení – kromě hesla nabízí klientům mobilní klíč nebo certifikáty a navíc také službu SMS info o přihlášení.

Nová Internet Banka

Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank