Internet Banka GE Money Bank ke spořicímu účtu Genius Plus zdarma

75 % majitelů spořicího účtu si Internet Banku založilo a více než polovina ji aktivně využívá

12. března 2009

GE Money Bank nabízí ke spořicímu účtu Genius Plus Internet Banku zdarma. Klienti tak získávají neomezený a bezpečný přístup ke svým financím 24 hodin denně. V rámci Internet Banky mají zdarma tři převody na jakýkoliv účet v ČR a všechny příchozí transakce. Majitelé účtu Genius Plus si také mohou zřídit SMS servis a mít tak přehled o pohybech a zůstatcích na účtu prostřednictvím mobilního telefonu. Díky Internet Bance získávají také přístup k elektronickému výpisu ze svého spořicího účtu a unikátní aplikaci finančního plánování GE Money Manager.

Spořicím účtem Genius Plus s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu 3,6 % ročně reagujeme na zvýšenou poptávku po depozitních produktech. Lidé se v poslední době kloní ke spoření, ale zároveň chtějí mít ke svým penězům neomezený přístup bez dlouhých výpovědních lhůt. Propojením Internet Banky s účtem Genius Plus jsme majitelům umožnili s prostředky na spořicím účtu zdarma a okamžitě disponovat,“ říká Ladislav Seifrt, Online Banking manažer GE Money Bank. „Majitelé spořicího účtu Genius Plus si Internet Banku propojenou s jejich spořicím účtem velmi oblíbili. 75 % klientů si ji totiž zdarma zřídilo a více než polovina z nich ji aktivně využívá,“ dodal Ladislav Seifrt.

Internet Banka je transakční prostředí GE Money Bank, se kterým majitelé spořicího účtu Genius Plus získávají neomezený přístup ke svým finančním prostředkům na spořicím účtu. V rámci Internet Banky si mohou majitelé účtu Genius Plus zřídit také elektronický výpis. Ten si pak mohou kdykoliv zkontrolovat či vytisknout a použít jej jako plnohodnotný ekvivalent výpisu papírového. Dále mají možnost používat SMS servis a získávat tak informace o pohybech a zůstatcích na účtu přímo na mobilní telefon. Navíc si v Internet Bance klienti mohou zakládat další spořicí účty bez nutnosti návštěvy pobočky.

Majitelé spořicího účtu Genius Plus také zdarma získávají přístup k unikátní aplikaci finančního plánování
GE Money Manager, která je součástí Internet Banky GE Money Bank. Prostřednictvím této aplikace mohou uživatelé kontrolovat své hospodaření a zobrazovat historii zůstatků v grafech přehledně po měsících. Lze zvolit souhrnné či dílčí zobrazování pro všechny spořicí i jiné účty u GE Money Bank. Aplikace GE Money Manager umožňuje uživatelům spořicího účtu Genius Plus detailně plánovat osobní rozpočet.

Nový spořicí účet Genius Plus není vázán žádnou výpovědní lhůtou, peníze na něm uložené mohou být kdykoliv použity. Pro jeho zřízení nemusí zájemce měnit banku. Účet lze bezplatně založit na kterémkoliv z 221 obchodních míst GE Money Bank. Prostřednictvím poboček, ale také internetového bankovnictví - Internet Banky, je možné účet pohodlně obsluhovat. Účet je úročen nejvyšší sazbou na trhu, která v současné době činí 3,6 % ročně pro zůstatky od 40 tisíc korun.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank