I daňoví poradci a lékárníci mohou nově čerpat zvýhodněné úvěry od GE Money Bank

 

GE Money Bank zařazuje do skupiny úvěrově zvýhodněných profesí i daňové poradce a lékárníky. Stejně jako lékařské a právnické profese tak mohou využít výhodnějších podmínek úvěrů Expres Business, Universal Business i kontokorentu Flexi Business. Těmto skupinám podnikatelů poskytuje GE Money Bank úvěry bez nutnosti předložení daňového přiznání a za cenově zvýhodněných podmínek.
Někteří klienti z řad fyzických osob - podnikatelů u GE Money Bank využívají výhod nižších cen úvěrových produktů a nižší povinné dokladovosti při žádosti o úvěr. Advokátům a notářům nabízí banka Legal Business kompletní program bankovních služeb. Pro lékaře, stomatology a veterináře je připraven program Medical Business. K těmto preferovaným profesím nově přibyli daňoví poradci a lékárníci. V rámci nabídky Legal Business a Medical Business mohou zájemci čerpat za zvýhodněných podmínek splátkový úvěr Expres Business, investičně-provozní úvěr Universal Business a kontokorentní úvěr Flexi Business.

„ Klientům můžeme nabídnout v případě úvěru Expres Business a kontokorentu Flexi Business úvěrovou linku až do výše 1 000 000 Kč, kterou u vybraných profesních skupin standardně schvalujeme bez nutnosti předkládat daňová přiznání. To znamená, že milion pro provoz nebo investici může získat i začínající podnikatel. V případě, že má klient možnost zajistit závazek nemovitostí, pak můžeme poskytnout až 3 000 000Kč prostřednictvím investičně-provozního úvěru Universal Business. Na pobočce pak stačí předložit základní identifikační doklady. Příslušnost žadatele k preferovanému oboru zajišťuje téměř 100% jistotu schválení úvěru. Tyto klienty zvýhodňujeme také cenově, a sice poskytnutím nižší úrokové sazby až o 2%“ řekla Petra Michalská, Manažerka produktového týmu Business úvěrů.

Splátkový úvěr Expres Business a kontokorent Flexi Business mohou preferované skupiny klientů čerpat až do výše 1 000 000 Kč bez předložení daňového přiznání a s výhodnější úrokovou sazbou.

Parametry splátkového úvěru Express Business a kontokorentu Flexi Business:

 

 

 • Výše úvěru od 40 000 až do 1 000 000 Kč
 • Za vyřízení žádosti ani za otevření úvěru neplatíte žádné poplatky
 • Oba úvěry jsou nezajištěné bez nutnosti ručit nemovitostí a neúčelové - neptáme se, na co peníze potřebujete
 • Do 20 minut máte k dispozici rozhodnutí o schválení úvěrů
 • Splatnost úvěru Expres Business je až 84 měsíců anuitní formou, to znamená, že výše splátky je v průběhu doby neměnná
 • Klient nepředkládá daňové přiznání, obsloužíme i začínající podnikatele bez historie
 • Splátkový úvěr Expres Business lze kdykoliv předčasně splatit a ukončit nebo provést částečnou mimořádnou splátku. V rámci měsíčních splátek lze pořídit také Pojištění schopností splácet splátky pro případ pracovní neschopnosti, trvalé invalidity a smrti - POJIŠŤOVNA CARDIFF PRO VITA, a.s.
 • U kontokorentu Flexi Business neplatíte žádné poplatky ani úroky z nečerpané části rámce.


V případě úvěru Universal Business nabízí GE Money Bank začínajícím podnikatelům bez předložení daňového přiznání částku až 3 000 000 Kč maximálně do výše 50 % odhadnuté ceny nemovitosti.

Parametry úvěru Universal Business(po předložení daňového přiznání):

 

 

 • Výše úvěru až 5 000 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru až 20 let
 • Finanční prostředky ve výši až 70 % odhadnuté ceny zastavené nemovitosti
 • Až 25 % finančních prostředků lze získat jako kontokorentní či revolvingový úvěr
 • Úroková sazba se stanovuje individuálně
 • Přednostní zajištění odhadu nemovitosti do 5 pracovních dnů


Veškeré informace o úvěrech jsou podnikatelům k dispozici na internetových stránkách GE Money Bank. V sekci Medical Business a Legal Business naleznou zájemci podrobné informace o produktové nabídce určené přímo jim. Stejně tak mají klienti z řad preferovaných oborů možnost kontaktovat naše Telefonní Bankéře, kteří jim se správným výběrem úvěrového produktu rádi pomohou a zajistí administraci úvěru.

www.gemoney.cz/medicalbusiness
www.gemoney.cz/legalbusiness

Velkou úsporu pak klienti získají také v oblasti obsluhy běžného účtu. Měsíční poplatek za vedení běžného účtu je pouze 30 Kč. Transakce realizované prostřednictvím elektronického bankovnictví - HomeBanking jsou zcela zdarma. Navíc je pro klienty připraveno zvýhodněné úročení zůstatku na běžném účtu, jehož výnos se takto blíží výhodám spořícího účtu.

Hodnota úvěrů, které GE Money Bank poskytla segmentu SME (Malých a středních podniků), ke konci roku 2006 činila více než 22 mld. Kč. Ve srovnání s předchozím rokem jde o téměř 20% nárůst.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank