Hypotéku Naopak a HypoExpres od GE Money Bank nyní nově na všechny účely

 

GE Money Bank se rozhodla rozšířit zájemcům možnost využití hypotečních úvěrů Hypotéka Naopak a HypoExpres. Hypotéky teď mohou čerpat klienti na všechny účely. Během letošního roku zaznamenává GE Money Bank velký zájem o hypotéky. Jen během dubna poskytla hypoteční úvěry v celkové hodnotě 738 milionů Kč, což představuje meziroční nárůst o 124 %.
Hypotéku Naopak a HypoExpres bylo doposud možné získat pouze na účel koupě či rekonstrukce nemovitosti. Nyní je možné úvěr čerpat na všechny účely, tedy na stavbu, rekonstrukci i nákup nemovitosti, vypořádání majetku apod.

„Dle aktuálních výsledků průzkumu trhu zajištěných úvěrů vnímají lidé hypotéky od GE Money Bank jako půjčky velmi rychlé, které lze velmi jednoduše vyřídit, dostupné všem a s nízkými splátkami. Spontánní znalost GE Money Bank jako poskytovatele hypoték se navíc za poslední rok zvýšila o 7 % na současných 70 %, “ uvedl Michal Strcula, ředitel hypotečních úvěrů GE Money Bank. „Těchto výsledků jsme dosáhli především díky neustálému zkvalitňování produktové nabídky. Letos jsme zatím stihli představit Refinancování hypoték a umožnili klientům sestavit si hypotéku na míru. Zatím poslední hypoteční novinkou je rozšíření čerpání HypoExpres a Hypotéky Naopak na všechny účely a na další změny se klienti mohou těšit ještě v tomto roce,“ dodal Michal Strcula.

Hypotéka Naopak od GE Money Bank umožňuje klientovi nejprve získat jistotu, že má své nové bydlení jak financovat, a poté v klidu najít tu pravou nemovitost. Od schválení maximální výše úvěru GE Money Bank klientovi po celých devět měsíců rezervuje finanční zdroje. Klienti mohou získat Hypotéku naopak až do 100 % ceny financované nemovitosti, se splatností 5 až 30 let.

Prostřednictvím produktu HypoExpres GE Money Bank klientovi schválí výši hypotéky do 3 hodin. Na pobočku stačí přinést potvrzení o příjmu, na základě kterého mu banka předloží závaznou nabídku. Před podpisem smlouvy se neplatí žádné poplatky ani jiné náklady spojené např. s odhadem nemovitosti, výpisem z katastru nemovitostí apod.

Během prvních čtyř měsíců letošního roku poskytla GE Money Bank nové hypotéky v celkovém objemu 2,466 mld. Kč, což v porovnání s loňským rokem představuje 108 % růst.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank