Hypotéka od GE Money Bank z pohodlí domova bez poplatku za zpracování

Hypotéka online, komplexní nástroj na předběžné schválení hypotéky od GE Money Bank, klientům nyní umožňuje také zažádat o refinancování hypotéky nebo o hypotéku Naopak. Aplikace umístěná na internetových stránkách GE Money Bank prošla inovací a zákazníkům nyní intuitivně pomáhá s kompletním vyplněním žádosti. Klienti, kteří vyplní Hypotéku online do konce roku a nejpozději do 28. února 2011 podepíší smlouvu, získají úvěr bez poplatku za zpracování a ušetří tak až 25 tisíc Kč. Akce se vztahuje na hypotéky s fixací na 3, 5 nebo 10 let. GE Money Bank nabízí hypotéky s úrokem již od 4,29 % p. a.

„Hypotéka online výrazně ušetří klientům čas při zajišťování zdrojů pro financováním jejich nemovitosti i jejich peníze,“ Nejedná se o klasický kalkulátor, ale přímo o komplexní nástroj na předběžné schválení hypotéky prostřednictvím internetu. Nyní si klienti mohou nechat předschválit vedle klasické hypotéky také hypotéku Naopak a refinancování hypotéky,“ říká Ladislav Seifrt, senior manažer pro eBusiness GE Money Bank.

Nová Hypotéka online od GE Money Bank vedle rozšíření škály hypotečních úvěrů, které je možné online předschválit, prošla také výrazným redesignem. Aplikace pomůže klientům vyplnit žádost o předběžné schválení hypotéky, když u každé položky formuláře automaticky zobrazí nápovědu a názorný příklad. Ikony zobrazují správnost vyplnění a také, zda je položka povinná či nikoliv. Pokud klient doloží všechny informace, které zadal do aplikace Hypotéka online, hypotéku následně získá.

Hypotéka online je k dispozici na webových stránkách GE Money Bank
www.gemoney.cz/hypoteky.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank