Hypotéka od GE Money Bank s fixací na deset let za cenu jednoleté

GE Money Bank dále rozšiřuje možnosti u svých hypotečních úvěrů a představuje dvě novinky. První z nich je hypotéka s fixací na deset let s nejvýhodnější sazbou na trhu. GE Money Bank ji totiž nabízí za cenu jednoleté, tedy s garantovanou úrokovou sazbou začínající již na 4,94 % p.a. Druhou novinkou je navýšení úvěrového rámce u služby HypoExpres z dosavadních 2,5 na 4 miliony korun.

„Naši klienti mají v poslední době zvýšený zájem o hypotéky s delší fixační dobou. Více než polovina hypotečních úvěrů GE Money Bank je nyní sjednána s fixací na pět let,“ řekl Michal Tuček, manažer hypoték GE Money Bank. „S ohledem na avizované zvyšování úrokových sazeb ze strany ČNB se vyplatí hypotéky s dlouhodobou fixací. Proto klientům vycházíme vstříc a nově nabízíme také fixaci úrokové sazby na 10 let,“ dodal Michal Tuček. GE Money Bank doposud poskytovala hypoteční úvěry s fixací úrokové sazby na 1, 3 a 5 let.


* Úroková sazba Hypotéky se započtenou odchylkou při sjednání pojištění od POJIŠTOVNY CARDIF PRO VITA, a. s. , pro případ smrti, plné invalidity, pracovní neschopnosti a pro případ ztráty zaměstnání a dostatečné rezervě v příjmech klienta. Platí pro úvěry sjednané po 14.1.2007, jejichž výše přesahuje 2 mil. Kč.

Změny se dočkal také oblíbený produkt HypoExpres, u kterého GE Money Bank navyšuje hranici úvěrového rámce. „Především v Praze a krajských městech měli naši klienti zájem prostřednictvím produktu HypoExpres čerpat vyšší částky. GE Money Bank se tedy rozhodla navýšit úvěrový rámec až na 4 miliony korun,“ uvedl Michal Tuček.

Prostřednictvím služby HypoExpres banka klientovi schválí výši hypotéky do 3 hodin. Stačí přinést na pobočku potvrzení o příjmu, na základě kterého banka předloží závaznou nabídku. Před podpisem smlouvy klient neplatí žádné poplatky ani jiné náklady spojené např. s odhadem nemovitosti, výpisem z katastru nemovitostí apod. Dále má možnost po dobu 9 měsíců vybírat nemovitost nebo se připravovat na její rekonstrukci.

V průběhu roku 2007 GE Money Bank zaznamenala rekordní zájem o hypoteční úvěry, když poskytla nové hypotéky v celkovém objemu 8,9 mld. korun. To v porovnání s rokem 2006 představuje 57% nárůst. Počet nových hypoték GE Money Bank se přitom meziročně zvýšil o 50 % na 5 575 úvěrů. Za výsledkem stojí všeobecný boom na trhu financování bydlení v České republice a produktové inovace v nabídce banky.

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank