Hypotéční dny opět na pobočkách GE Money Bank


V rámci podzimních hypotéčních dnů nabízí GE Money Bank zájemcům o bydlení hypotéku bez poplatku za zpracování a poplatku za odhad ceny nemovitosti. Výhodná úroková sazba hypotéčních úvěrů přitom začíná už na 2,99 % p. a. Pro využití této nabídky je potřeba požádat o hypotéku ve dnech od 12. do 23. září 2011 na jakékoli pobočce GE Money Bank v ČR.

„Koncept hypotéčních dní se nám v minulosti velice osvědčil. Například při letošních jarních hypotéčních dnech si k nám přišlo zažádat o hypotéční úvěr téměř 500 nových klientů. Proto nyní znovu nabízíme zpracování hypotéčního úvěru a odhad nemovitosti zcela zdarma pro všechny, kdo se rozhodnou s naší pomocí financovat své nové bydlení,“
říká Michal Tuček, manažer hypotéčních úvěrů GE Money. „Stačí, když klient požádá o hypotéku během dvou týdnů, kdy běží hypotéční dny. Na uzavření smlouvy má dostatek času - podmínkou je schválení hypotéky do 9. prosince 2011,“ dodává Michal Tuček.

Hypotéční úvěr lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné ho čerpat až do výše 80 % ceny nemovitosti. Délku splácení si může klient rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb, výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

Zákazníci GE Money Bank mohou také bez sankcí využít možnost mimořádných splátek v průběhu fixace. Banka navíc svým klientům k hypotéce nabízí i možnost pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.gemoney.cz/hypoteky


Pavel Zúbek

tiskový mluvčí GE Money Bank