Hlavním komunikačním sdělením podzimní kampaně GE Money Auto je flexibilita produktů

Při podepsání nové smlouvy nepotřebují klienti GE Money Auto žádnou hotovost a od 17. září do konce roku 2007 navíc získávají moderní navigační přístroj Garmin nüvi 200

Společnost GE Money Auto, která dlouhodobě financuje koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, přichází s rozsáhlou celostátní reklamní kampaní na podporu financování nových a ojetých automobilů prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. V rámci podzimní kampaně, která je zaměřena na komunikaci flexibility finančních služeb GE Money Auto, mohou zákazníci využít například produkty s 0% akontací na nový i ojetý vůz a zároveň získat atraktivní benefit - moderní satelitní navigační přístroj GARMIN nüvi 200. Navigaci získá každý zákazník, který uzavře smlouvu na financování nového či ojetého vozu od 17. září do 31. prosince 2007.

Podzimní kampaň navazuje na jarní promotion, která se u zákazníků setkala s mimořádným zájmem a výrazně přispěla k výborným výsledkům GE Money Auto v tomto roce. „Satelitní navigaci jsme jako benefit nezvolili náhodou. Z výzkumu mezi našimi klienty vyplývá, že právě navigaci preferují nejvíce. V oblíbenosti předstihla například pohonné hmoty nebo autorádio,“ uvádí Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. „V rámci kampaně navíc zákazníci nepotřebují díky nulové akontaci k nákupu vozu žádnou finanční hotovost. Cesta k vysněnému automobilu je tak opět jednodušší,“ dodává Milan Beutl.

Základní moto kampaně, „financování, které se vám přizpůsobí“, komunikuje jednu z nejdůležitějších předností produktů GE Money Auto - flexibilitu. Rozsáhlé portfolio nejrůznějších značek, stáří a typů automobilů ukazuje, že GE Money Auto dokáže uspokojit téměř jakékoli přání klienta.

Klientům GE Money Auto nabízí úvěrový produkt autoCREDIT, který je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilů v České republice. Úvěrem lze financovat až 12 let staré automobily. Délka splácení se může u úvěru autoCREDIT pohybovat v rozmezí od 6 do 84 měsíců. Výhodou pro spotřebitele je garantovaná neměnná výše měsíčních splátek a nabídka výhodného havarijního pojištění a povinného ručení.

Zákazníci GE Money Auto mohou také využít pojištění schopnosti splácet úvěr pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity, úmrtí či ztráty zaměstnání. Financování nákupu vozidla mohou u nás klienti uskutečnit také prostřednictvím leasingu. Kromě variabilní délky splácení v rozmezí 24 až 72 měsíců je i zde poskytována garance neměnné výše splátek.

Uzavření smlouvy na financování vozu u GE Money Auto zabere maximálně 30 minut, k podepsání smlouvy stačí pouze dva doklady, například občanský a řidičský průkaz. Smlouvu lze sjednat v široké síti našich více než 1600 spolupracujících obchodních partnerů, a to kdykoliv, včetně víkendu.

Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí svého působení na trhu financování automobilů v České republice. Od svého vstupu na trh v roce 1997 uzavřela více než 287 000 smluv na financování nových či ojetých vozů. Celkem svým zákazníkům profinancovala více než 36,3 miliard korun.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto