Genius Gratis od GE Money Bank patří mezi tři nejlevnější účty v Česku

Účty zdarma jsou stále populárnější. Mezi vůbec nejoblíbenější patří běžné konto Genius Gratis od GE Money Bank, které využívá již více než 200 000 klientů. Účet vysoko hodnotily také Hospodářské noviny, které Genius Gratis na základě testu agentury Datank označily za jeden ze tří nejlevnějších na trhu*. Klienti s účtem zdarma získají vůbec nejširší nabídku služeb bez poplatku a také přístup k nejmodernějším platebním metodám v Česku.

„Velkou výhodou konta Genius Gratis je kombinace všech obvyklých i řady nadstandardních služeb zdarma, které splní nároky běžných i náročnějších zákazníků. Klienti se navíc mohou spolehnout na více než 250 poboček a přes 700 bankomatů rozmístěných po celé ČR,“ říká Iva Štylerová, senior manažerka retailových produktů GE Money Bank.

To potvrdil i nedávný test účtů v Hospodářských novinách v září 2013*, kde díky účtu Genius Gratis skončila GE Money Bank mezi třemi nejlevnějšími bankami a podle listu se stala se „Skokanem roku“. Jde již o druhý úspěch účtu Genius Gratis v letošním roce, v prestižní soutěži Zlatá koruna získal v kategorii Cena veřejnosti absolutní prvenství.

Účet Genius Gratis obsahuje bezkonkurenčně nejširší nabídku služeb bez poplatků. Zdarma je nejen vedení účtu, pravidelný měsíční výpis v elektronické podobě, ale také platební karta MasterCard a služby Internet Banky. Bez poplatku si mohou zákazníci nastavit rovněž zasílání emailů s informacemi o aktuálním zůstatku a pohybech na účtu.

Účet Genius Gratis umožňuje na rozdíl od konkurence neomezený počet výběrů hotovosti na všech 252 pobočkách banky v Česku, opět bez poplatků. Zadarmo je také výběr hotovosti ve všech více než 700 bankomatech GE Money Bank. Bez poplatků jsou i všechny tuzemské platby uskutečněné na pobočce nebo online s využitím Internet Banky. Zdarma je k účtu Genius Gratis také kontokorent Flexikredit, za který klienti platí úroky pouze v případě, že jej využívají. GE Money Bank navíc bez jakýchkoliv poplatků zařídí za klienta převedení jeho účtu z jiné banky, a to včetně SIPA či trvalých příkazů k úhradě, to vše bez návštěvy původní banky.

Platební inovace k účtu Genius Gratis
S účtem Genius Gratis lze naplno využívat nejširší nabídku moderních platebních metod na trhu. GE Money Bank svým klientům zdarma nabízí mimo jiné bezkontaktní platební nálepky a NFC platební karty v mobilu. Platební nálepky nabídla banka již v lednu 2013 jako první v Česku coby alternativu klasických debetních karet. Také NFC platební kartu v mobilu nabídla GE Money Bank jako první banka v Česku všem klientům bez omezení. Debetní i kreditní karta integrovaná do mobilního telefonu slouží k bezkontaktním platbám u obchodníků i k nákupům na internetu.

*Hospodářské noviny, 12. 9. 2013. Výzkum provedla agentura Datank.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com