GE Money zaplnila olomoucké Horní náměstí

Na Horním náměstí v Olomouci se ve středu 29. srpna zdarma promítal romantický film Pýcha a předsudek. O vítězném filmu rozhodli prostřednictvím SMS hlasování lidé z Olomouce a okolí a na večerní projekci jich přišlo 960. Další desítky místních obyvatel se navíc zúčastnily odpoledního doprovodného programu. Letní kino připravila GE Money při příležitosti desátého výročí svého působení v České republice.

„Vysoká účast místních lidí na promítání filmu a doprovodném programu nás velice potěšila. Za plynulý průběh akce bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným stranám včetně vedení města Olomouce,“
říká Eva Chaloupková, tisková mluvčí GE Money. „Akce pro klienty a širokou veřejnost s podtitulem:Milujeme své klienty“bude GE Money připravovat i v budoucnu. Dnes se letní kino přestěhovalo do Trutnova,“ dodává Eva Chaloupková.

Akce na Horním náměstí probíhala již od 16 hodin, kdy zájemci mohli nahlédnout do zákulisí výroby televizních reklam a ochutnat modrou cukrovou vatu, která šla doslova na dračku. Od 18 hodin pokračoval doprovodný program včetně zajímavých soutěží. Samotné promítání vítězného filmu začínalo ve 20.30 hod. a dobrému filmu nechyběl ani popcorn a limonáda zdarma. Setkání s GE Money v Olomouci proběhlo pod moderátorským vedením Dalibora Gondíka.

„Přišla jsem ještě se třemi spolužačkami a moc se nám líbilo celé odpoledne i nádherný film,“
řekla Martina Kostková, studentka z Olomouce, a dodala: „kéž by takovýchto akcí s občerstvením zdarma a pohodovou atmosférou bylo více.“


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank