GE Money zaměstnala již 308 lidí v centru zákaznických služeb v Ostravě

 

GE Money splnila svůj slib, že ve svém centru zákaznických služeb v Ostravě - Hrabové vytvoří do konce roku 250 pracovních míst. K dnešnímu dni pracuje v zákaznickém centru již 308 zaměstnanců. Centrum zákaznických služeb bylo otevřeno letos v dubnu a slouží klientům společností GE Money: GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto - z České republiky a ze Slovenska.
„V dubnu jsme se zavázali, že do konce roku vytvoříme v Ostravě 250 nových pracovních míst. Jsem velice rád, že již dnes mohu oznámit splnění tohoto cíle. Zákaznické centrum funguje velmi dobře a v souvislosti s tím, jak dynamicky roste společnost GE Money v České republice a na Slovensku, budeme rozšiřovat i centrum zákaznických služeb v Ostravě,“ řekl Pieter van Groos, Country Manager GE Money pro Českou republiku a Slovensko a generální ředitel GE Money Bank. „GE Money Bank má velice úspěšný rok, což dokládají nedávno zveřejněné výsledky za třetí čtvrtletí. Silné postavení máme v rámci bankovních úvěrových produktů, jejichž objem se nám podařil meziročně navýšit o téměř 11 miliard Kč a drží si pozici leadera na trhu splátkového prodeje a leadera trhu financování automobilů Zákazníkům jsme vyšli vstříc a představili jsme opět produktové novinky, například konsolidaci půjček,“ dodal Pieter van Groos.

Příjem klientských dotazů je hlavním úkolem centra zákaznických služeb v Ostravě. Od slavnostního otevření na začátku dubna již zpracovalo více než 1 milion hovorů. Kromě zákaznického servisu mají zaměstnanci centra na starosti také podpůrné procesy, trénink, správu pohledávek, ověřování údajů nebo Telesales.

Centrum zákaznických služeb výrazně přispělo k vysoké kvalitě služeb poskytovaných společností GE Money. V příštím roce budeme i nadále rozšiřovat pole aktivit, které bude mít centrum na starosti. Dnes zde pracuje 308 zaměstnanců a do konce roku 2008 by jich mělo být 500,“ řekla Magdaléna Wavle, ředitelka centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě - Hrabové.

Slavnostní otevření centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě se uskutečnilo 4. dubna 2006 za účasti hejtmana Moravskoslezského kraje Evžena Tošenovského, primátora města Ostravy Aleše Zedníka, Country Managera GE Money pro Českou republiku a Slovensko Pietera van Groose a dalších významných hostů z nejvyššího vedení společnosti GE v USA. Podařilo se tak realizovat významnou investici GE Money v Moravskoslezském regionu, která zde vytvoří 500 pracovních míst.

Téměř polovina zaměstnanců vybudovaného centra zákaznických služeb pochází přímo z Ostravy. Někteří zaměstnanci do práce dojíždějí z okolních měst, jako je Karviná, Frýdek -Místek nebo Orlová. Při obsazování volných pozic GE Money úzce spolupracuje s úřadem práce v Ostravě. Další možností jsou internetové stránky , kde lze nalézt seznam všech aktuálně volných pozic. Uchazeči sem zároveň mohou vkládat své životopisy nebo přímo napsat na e-mailovou adresu kariera.ostrava@ge.com.

V současnosti hledá zákaznické centrum spolupracovníky pro následující pozice:

Vedoucí týmu
· produkty, procesy, systémy GE Money
· komunikace se zákazníkem
· etický kodex
· ochrana dat
· vedení a řízení lidí
· nábor pracovníků

Operátor& Administrátor
· produkty, procesy, systémy GE Money
· komunikace se zákazníkem
· etický kodex
· prodejní a vyjednávací dovednosti
· ochrana dat

Zaměstnanci ostravského zákaznického centra se také zapojují do regionálních charitativních aktivit. V rámci charitativní dobrovolnické organizace GE Elfun Volunteers se zaměstnanci účastnili řady akcí jako například: Úprava oblasti Poskla v CHKO Beskydy (26.8.06), Sportovní den s dětmi z Dětského domova Hrabová (24.6.2006) nebo návštěva Útulku Naděje pro koně v Albrechticích s dětmi DD Hrabová (9.9.2006). Dětem z dětskýych domovů naši zaměstnanci zpříjemní i letošní vánoční svátky uspořádáním vánoční besídky, předáním vánočních dárků a finančního daru.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money