GE Money triumfovala v soutěži Zlatá koruna - získala 7 ocenění

V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna zaznamenala GE Money se svými produkty historický úspěch. Podařilo se jí zabodovat v sedmi kategoriích a podnikatelské konto Genius Business Active od GE Money Bank a leasing Program Plus od GE Money Auto navíc získaly ocenění nejvyšší - Zlatou korunu. Odborná porota svými hlasy také ocenila konto Genius Active, Konsolidaci půjček, podnikatelskou kartu MoneyCard Business a hned dvakrát novinku Refinancování hypoték. V soutěži Zlatá koruna jsou vybírány nejlepší finanční produkty roku na českém trhu.

Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. V letošním pátém ročníku byl přihlášen rekordní počet produktů, které hodnotila nezávislá odborná porota - Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů.

Genius Business Active - Zlatá koruna (Podnikatelské účty)
Jedním z nejvýše oceněných produktů letošního ročníku Zlaté koruny se stalo konto Genius Business Active. „Ocenění poroty nás potěšilo a potvrzuje správnou volbu více než 5000 spokojených podnikatelů, kteří si během 3 měsíců naše konto Genius Business Active založili,“ říká Radomil Štumpa, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank.

Podnikatelské konto Genius Business Active s jedním výhodným paušálním poplatkem představila GE Money Bank na začátku letošního roku. Jeho výhodou je, že klient neplatí poplatky zvlášť za jednotlivé transakce. Podnikatelé tak především výrazně ušetří a mají kontrolu nad svými finančními výdaji.

Program Plus - Zlatá koruna (Leasing)
Společnost GE Money Auto zatím v každém dosavadním ročníku soutěže získala alespoň jedno ocenění a nejinak tomu je i v letošním roce. V kategorii Leasing obsadil nejvyšší příčku produkt Program Plus. Jeho hlavní předností je výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces.

Refinancování hypoték - Stříbrná a Bronzová koruna (Hypotéky a Novinka roku)
Hned dvakrát se na nejvyšších příčkách objevila hypoteční novinka s názvem Refinancování hypoték. Získala 2. místo v kategorii Hypotéka a 3. místo jako Novinka roku. „Díky této novince mohou klienti ušetřit až desetitisíce korun ročně. S Refinancováním hypoték klient získá nižší úrokovou sazbu a možnost nastavení doby splatnosti hypotéky dle vlastních preferencí,“ říká Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank a dodává: „Jsem přesvědčen, že dvojí ocenění této novinky odbornou porotou odpovídá výhodám, které refinancování od GE Money Bank nabízí.“ Refinancování hypoték představila GE Money Bank jako první velká banka letos v únoru. Zájemci umožňuje ušetřit finanční prostředky tím, že přefinancuje stávající hypoteční úvěr úvěrem novým s výhodnějšími podmínkami a navíc se zjednodušeným postupem získání. Celý proces přefinancování hypotéky je také administrativně nenáročný. Žadatel může předložit původní odhad nemovitosti, který banka aktualizuje. Při řádném splácení původní hypotéky navíc dochází k zjednodušenému dokladování příjmů.

Konsolidace půjček - Stříbrná koruna (Úvěry)
Konsolidace půjček pomáhá lidem, kteří již splácejí jeden či více úvěrů. Zájemci umožňuje sloučení všech úvěrů do jednoho jediného s menší měsíční splátkou. Tím ušetří a zejména získá lepší orientaci ve svých závazcích. GE Money Bank navíc zdarma vyřídí splacení půjček v ostatních bankách nebo splátkových společnostech. Datum splátky si zájemce může zvolit dle vlastních preferencí a potřeb a vybrat si může i délku splácení od 24 měsíců až do 120 měsíců.

Genius Active - Bronzová koruna (Univerzální bankovní produkt)
Inovativní účet s jedním paušálním poplatkem představila GE Money Bank v únoru. Majitel konta Genius Active vždy dopředu ví, kolik měsíčně na bankovních poplatcích zaplatí, protože platí jeden měsíční paušál místo poplatků za jednotlivé služby a transakce. „Je zřejmé, že účty s paušálním poplatkem jsou pro klienty velmi atraktivní. To potvrzuje i 60 tisíc klientů, kteří si během téměř čtyř měsíců pořídili účet Genius Active. Jsem rád, že kvality tohoto účtu ocenila i odborná porota, “ uvedl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

MoneyCard Business - Bronzová koruna (Podnikatelské úvěry)
MoneyCard Business je kreditní karta s úvěrovým rámcem až 200 000 Kč šitá podnikatelům na míru. Zúčtovací období je vždy kalendářní měsíc, což plně odpovídá účetním a daňovým potřebám klienta. Pořízení není vázáno na běžný účet u GE Money Bank a navíc ji mohou získat i začínající podnikatelé s podnikatelskou historií pouhé 3 měsíce. Za nákupy zboží a služeb klienti neplatí nikdy žádné poplatky a pokud využívají až 50 denní bezúročné období, neplatí navíc za tyto transakce ani úroky. Pořízením MoneyCard Business tak podnikatelé získají cenný zdroj pro řízení svého firemního cash flow.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank