GE Money stavební spoření s nejvyšším garantovaným úrokem

 

 

GE Money Bank rozšiřuje svou nabídku depozitních produktů o GE Money stavební spoření. Jedná se o co-brandový produkt poskytovaný ve spolupráci s Wüstenrot - stavební spořitelnou. Nabízí nejvyšší garantovanou úrokovou sazbu z úspor ve výši 2,1 % ročně a je možné ho sjednat na všech pobočkách GE Money Bank. „Nabídkou GE Money stavebního spoření rozšiřujeme naše portfolio depozitních produktů o osvědčenou a široce rozšířenou formu bezpečného spoření se zaručeným výnosem. Zájemci si ho mohou sjednat na kterékoli z více než 220 poboček GE Money Bank,“ řekl Peter Mikuš, manažer depozitních a investičních produktů GE Money Bank.

GE Money stavební spoření nabízí volbu ze dvou kombinací úrokových sazeb z úspor a z úvěru ze stavebního spoření. Tato varianta umožňuje využít stavební spoření jednak pro tvorbu finančních rezerv s vysokým zhodnocením vložených prostředků, jednak za účelem získání úvěru na financování bydlení s předem garantovanou úrokovou sazbou z úvěru. Rodičům dětí do 18 let nabízí GE Money Bank osvědčené stavební spoření KAMARÁD bez úhrady za uzavření smlouvy.

„GE Money Bank je silným obchodním partnerem, jehož prostřednictvím budeme moci významně rozšířit prodej stavebního spoření v takzvaně kamenných domech. Naopak GE Money Bank teď může díky naší spolupráci nabídnout svým klientů podle mého názoru v současnosti nejlepší stavební spoření na trhu,“ komentoval spolupráci předseda představenstva stavební spořitelny Wüstenrot Pavel Vaněk.

GE Money stavební spoření si u GE Money Bank mohou sjednat občané s trvalým pobytem na území České republiky. Zájemci mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonného zástupce a předložit rodný list nebo občanský průkaz. Mezi hlavní výhody GE Money stavebního spoření patří především:

· nejvyšší garantovaná úroková sazba z úspor - 2,1 % ročně
· státní podpora až 3 tisíce korun ročně
· zaručený výnos
· osvobození získaných úroků a státní podpory od daně z příjmu
· po 6 letech volné použití úspor včetně státní podpory
· nejnižší poplatky za vedení účtů - 250 korun ročně
· stavební spoření Kamarád pro děti do 18 let - zdarma
· možnost získat bonus na následnou smlouvu až tisíc korun


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank