GE Money Manager si získal již 38 tisíc uživatelů

1. 7. 2008
MONETA Money Bank

 

Již více než 38 tisíc klientů GE Money Bank si za necelé dva měsíce od uvedení oblíbilo unikátní aplikaci GE Money Manager, která je součástí Internet Banky. Prostřednictvím GE Money Managera mohou lidé jednoduše a efektivně řídit a plánovat své osobní finance. Tuto službu nabízí GE Money Bank jako jediná na trhu. Využívat ji mohou zdarma všichni uživatelé její Internet Banky.
„Aplikaci GE Money Manager jsme představili začátkem května letošního roku. I za tak krátkou dobu si ji oblíbilo již přes 20 % aktivních uživatelů Internet Banky, kteří si začali třídit příjmy a výdaje do kategorií podle svých potřeb,“ říká David Hlaváček, eBusiness manažer GE Money Bank. “Očekáváme, že zájem klientů o tuto službu i nadále poroste, a proto se v blízké době chystáme její funkcionality rozšířit,“ dodává David Hlaváček.

Internet Banka GE Money Bank je díky aplikaci GE Money Manager nyní nejen transakční nástroj, ale také plánovací a vzdělávací rádce. Na základě zadaných údajů se klientům pomocí grafů a tabulek zobrazí výsledky hospodaření, ať již za uplynulé časové období nebo výhledově do budoucnosti. Všechny grafy a tabulky lze samozřejmě vytisknout nebo uložit přímo v Internet Bance. Ovládání usnadňuje přehledný design a příjemné uživatelské prostředí.


Funkcionality aplikace GE Money Manager:

Historie zůstatků

Základní funkce, která umožňuje ucelený pohled na stav portfolia za uplynulé čtvrtletí, pololetí nebo celý rok zpátky. Uživatelé si mohou libovolně volit, pro který z depozitních účtů chtějí zobrazit součet zůstatků na sloupcovém grafu.

Kategorie transakcí
Pomocí GE Money Managera si klienti snadno mohou udělat představu o tom, za co utrácí, bez nutnosti přenášení dat do externích programů. K jednotlivým transakcím lze přiřadit nadefinované kategorie, jako je například nájem, elektřina nebo dovolená. Kategorie lze přiřadit ručně při zadávání platby nebo automaticky pomocí nastavených pravidel. Aktuální stav se zobrazuje na koláčových grafech.

Osobní rozpočet
Třetí hlavní funkce je zaměřena na plánování rozpočtu a výhledy do budoucnosti. Po zadání pravidelných a plánovaných měsíčních příjmů a výdajů během roku a počátečního zůstatku se uživatelům graficky zobrazí předpokládaný stav jejich konta v následujících dvanácti měsících.

Internet banku GE Money Bank nabídla klientům jako jedna z prvních bank již v roce 2001. Dnes ji využívá každý čtvrtý majitel účtu GE Money Bank a meziroční nárůsty uživatelů dosahují téměř 30 %. Nejvyužívanějšími službami u Internet Banky jsou zadání platebního příkazu, dobíjení kreditu do mobilního telefonu a nastavování trvalých platebních příkazů.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank

 

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5