GE Money Bank zve na Exportní fórum 2010


GE Money Bank se jako bankovní partner účastní konference Exportní fórum 2010, která se koná 29. 4. 2010 v Obecním domě v Praze. GE Money Bank se intenzivně věnuje potřebám exportérů a importérů a nabízí mimo jiné také finanční poradenství pro firmy zabývající se zahraničním obchodem. Zastřešujícím tématem v pořadí již čtvrté konference Exportního fóra je diskuze na téma jak může export přispět k odvrácení hrozby „řecké cesty“ české ekonomiky. Cílem Exportního fóra, které tradičně pořádá Asociace exportérů je zprostředkování přímého kontaktu podnikatelů, politiků a představitelů významných institucí.


„Pro exportéry a importéry GE Money Bank připravila od konce května balíček služeb, který obsahuje nejpoužívanější produkty a služby pro tento segment podnikatelů. Je v něm obsažen běžný účet vedený v CZK, USD nebo EUR, dále je součástí spořicí účet v cizí měně a firmy mohou využívat také VIP kurzovní lístek pro směnu valut a internetové bankovnictví Bankklient a také zvýhodněné poplatky za zahraniční platby,“
říká Jiří Báča, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank. V souvislosti s podporou exportérů a importérů GE Money Bank také navázala spolupráci se zahraničními obchodními komorami a asociacemi exportérů.

Exportního fóra se zúčastní viceguvernér ČNB Mojmír Hampl, člen rozpočtového výboru PSP Martin Doktor, představitel TOP 09 Jaromír Drábek a další. Mezi hlavní body 4. Exportního fóra bude patřit téma konkurenceschopnosti exportu z hlediska daňového zatížení a legislativních podmínek a také vyhlídky pro přijetí Eura a nutné podmínky pro jeho přijetí v reálném termínu.

Více informací o Exportním fóru a produktech GE Money Bank pro Exportéry a importéry naleznete na internetových stránkách www.asociaceexporteru.cz.


Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank