GE Money Bank zpřístupní další depozitní bankomaty

Vkládat peníze na účet prostřednictvím bankomatu mohou nově klienti GE Money Bank v Hradci Králové a Ostravě

GE Money Bank rozšiřuje inovativní službu, která umožňuje vklad hotovosti na účet prostřednictvím bankomatu. Nově budou moci klienti ukládat peníze do depozitního bankomatu v Hradci Králové, kde je služba zpřístupněna od pátku 16. října nonstop, a v Ostravě, kde je služba zpřístupněna od úterý 20. října s dostupností kdykoliv mezi 6 a 24hod. Depozitní bankomat mohli zatím využívat pouze zákazníci banky v Praze.

„Zájem klientů o využití našeho depozitního bankomatu během provozu v Praze je značný. Meziroční nárůst je možné počítat v desítkách procent. Výrazný růst vykazuje jak počet vkladů, tak průměrná částka vkladu. Tento fakt je pro nás dostatečným důkazem toho, že klienti tuto službu vyhledávají a oblíbili si ji. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšiřovat počet depozitních bankomatů a nyní jsme zpřístupnili další v Hradci Králové a Ostravě,“ řekla Alice Škývarová, manažerka bankomatové sítě GE Money Bank.

Doposud byl depozitní bankomat GE Money Bank nainstalovaný pouze v Praze na Floře. Depozitní bankomaty jsou nově k dispozici také klientům v Hradci Králové a v Ostravě, a to od 16., resp. 20. října. Oba jsou situovány v prostorách velkých nákupních center, kde mohou posloužit i jednotlivým obchodům pro vkládání denních tržeb na svůj účet. V Hradci Králové jej klienti naleznou na adrese: obchodní centrum Futurum, Brněnská 1825/23a. V Ostravě pak je bankomat instalován v prostorách obchodního centra Futurum v ulici Novinářská 6a.

Nově zpřístupněné depozitní bankomaty jsou konkrétně umístěny v samoobslužné zóně a jsou tudíž přístupné i mimo otevírací dobu pobočky. Snahou GE Money Bank je, aby byly bankomaty dostupné 24 hodin po 7 dní v týdnu. V některých lokalitách, např. v obchodních centrech, se však můžeme setkat s omezenou otevírací dobou. „Věřím, že prostřednictvím rozšiřování sítě depozitních bankomatů a díky jejich časově flexibilní využitelnosti přinášíme našim klientům ještě větší komfort a pohodlí při manipulaci s jejich financemi. Vkládat hotovost na depozitním bankomatu mohou v tuto chvíli pouze držitelé debetní či kreditní karty GE Money Bank, vybírat hotovost může kterýkoli majitel platební karty typu MasterCard, VISA nebo Diners,“ dodává Alice Škývarová.


Výhody depozitních bankomatů

· Jednoduchost - stejně jednoduché jako výběr peněžní hotovosti
· Bezpečnost - bankomatu i transakce
· Časová úspora - žádné čekání na přepážce
· Další služby - dotaz na zůstatek klientovy hotovosti, výběr hotovosti, služba INFOLIMIT, příkaz k úhradě, změna PIN
· Možnost snadné úhrady splátky kreditní karty
· Snadná a finančně výhodná správa denní tržby podnikatelů a menších a středních podniků
· U vkladu na běžný účet je částka připsána okamžitě. Vkládá-li klient hotovost po 19:00, o víkendu nebo svátcích, bude připsána na klientův účet následující pracovní den. Splátka kreditní karty nejpozději do dvou pracovních dnů


Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank