GE Money Bank zlevňuje hypotéky pro své klienty o 0,25 %

22. dubna 2009

GE Money Bank snížila úrokové sazby svých hypotečních úvěrů. Nově klienti, kteří hypoteční úvěr splácejí z běžného účtu typu Genius Active/Active+ a Genius Gold, získají slevu 0,5 procenta ročně ze standardní sazby hypotéky. Dříve dosahovala tato sleva výše 0,25 % p.a. Takto zvýhodněnou hypotéku mohou čerpat noví i stávající klienti. Sleva se vztahuje plošně na všechny Hypotéky GE Money Bank.

„Vycházíme vstříc klientům, kteří mají GE Money Bank jako svoji hlavní banku a ke splácení hypotečního úvěru využívají některý z běžných účtů, které nabízíme,“ uvedl Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank, a dodává: “Tímto krokem jsme zvýšili slevu na Hypotéce při využívání kont Genius Active/Active+ a Genius Gold na 0,5 % z úrokové sazby.“


Sleva ve výši 0,5 % ročně se vztahuje na všechny poskytované fixace úrokových sazeb, které GE Money Bank u své Hypotéky nabízí. Nejnižší sazbu mají v současné době hypoteční úvěry s fixací na 3 a 5 let. U těchto úvěrů dosahuje roční úroková sazba 5,35 % ročně v případě, že si klient uzavře k hypotéce ještě pojištění schopnosti splácet.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank