GE Money Bank zlevňuje hypotéky

Úroková sazba již od 4,99 % ročně a zpracování zdarma

Od září mohou klienti u GE Money Bank získat hypotéky levněji. Úvěry s tříletou a pětiletou fixací banka nabízí s úrokovou sazbou již od 4,99 % ročně. Navíc těm, kteří o hypotéku zažádají do 31. října a smlouvu podepíší do konce roku 2009, navíc nebude účtován poplatek za zpracování. Ušetří tak až 25 tisíc korun. GE Money Bank opět potvrzuje pozici silného hráče na trhu hypoték a vychází zákazníkům vstříc i v ekonomicky nejistém období.

„Snažíme se být klientům spolehlivými finančními partnery za každých okolností a nabízet jim vždy něco navíc. Proto jsme přistoupili ke snížení cen hypoték a jako podzimní dárek nabízíme zpracování hypotéky zdarma. Zákazníci tak u nás mohou jednorázově ušetřit až 25 tisíc korun, další úspory jim přinese nižší úrokové zatížení, říká Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank. „Hypotéky od GE Money Bank jsou vysoce kvalitní a naši klienti, kteří aktivně používají běžný účet Genius Active nebo Genius Gold, mohou využívat produkty s úrokovou sazbou zvýhodněnou až o 0,5 %. Hypotéky s tříletým či pětiletým úrokovým obdobím poskytujeme s úrokovou sazbou již od 4,99 procent, tedy za jednu z nejvýhodnějších sazeb na trhu,“ dodává Michal Tuček.

GE Money Bank nyní zaručí klientům, kteří zažádají o hypotéku do 31. října a podepíší smlouvu do konce roku 2009, bezplatné zpracování hypotéky. Částka, kterou tak zákazníci ušetří, může dosáhnout až 25 tisíc korun. Klientům, kteří se rozhodnou pro hypotéku s úrokovým obdobím na tři nebo pět let, snížila GE Money Bank minimální úrokovou sazbu na 4,99 % p.a.. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb na českém trhu. Snížení sazeb platí i pro další typy hypoték jako např. americká hypotéka nebo konsolidace půjček zajištěná nemovitostí. Aktuální sazby jsou k dispozici na pobočkách GE Money Bank nebo internetových stránkách.

Splatnost hypotéky u GE Money Bank je pět až třicet let. Banka klientům půjčí od 300 tisíc až do 80 % tržní ceny nemovitosti. Úrokovou sazbu lze zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. Zákazníci GE Money Bank mohou také bez sankcí využít možnost mimořádných splátek v průběhu fixace. Třicetidenní garance úrokové sazby je stejná jak pro nové, tak pro stávající klienty. Banka navíc svým klientům k hypotéce nabízí i možnost pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti splácet úvěr.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank