GE Money Bank zaznamenává vysoký nárůst nově poskytnutých podnikatelských úvěrů

Neúčelový Expres Business roste meziročně o více než 70 %

Praha
9. dubna 2009

Neúčelový úvěr pro malé a střední podniky - Expres Business od GE Money Bank - zaznamenal k 1. dubnu 2009 meziroční nárůst nově poskytnutých úvěrů o 74 procent. Velký zájem podnikatelů o financování registruje GE Money Bank už od počátku letošního roku. Nabízí jim až 1,5 milionu korun bez zajištění nemovitostí. Výši úvěru sdělí do 15 minut, vyřízení trvá maximálně 24 hodin. Peníze má klient k dispozici okamžitě po podpisu smlouvy. Jak rychlost schválení, tak až sedmiletá splatnost úvěru jsou na české poměry unikátní.

„GE Money Bank již dříve deklarovala, že ani v době celosvětové finanční krize žádným způsobem neomezuje přístup malých a středních podniků k financování. To znamená, že nezpřísňuje podmínky poskytování úvěrů a nezvyšuje ani jejich cenu. Výsledkem je vysoký nárůst nově poskytnutých úvěrů Expres Business, které jsou mezi středními a drobnými podnikateli velice oblíbené,“
říká Jan Novotný, ředitel produktů pro mikro a malé podniky GE Money Bank.

GE Money Bank žadatelům o Expres Business neúčtuje poplatky za vyřízení ani za čerpání úvěru. Do částky 400 tisíc korun není nutné zajištění, stačí předložit dvě daňová přiznání. Dobu splatnosti si volí klient sám dle vlastních potřeb od 24 do 84 měsíců. GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 tisíc až 5 milionů korun. Samozřejmostí je možnost pojištění schopnosti splácet, možnost předčasného splacení i mimořádné splátky.


Milan Kříž,

tiskový mluvčí GE Money Bank