GE Money Bank zaplatí klientům jednu měsíční splátku

Během prvního čtvrtletí roku 2008 poskytla GE Money Bank Expres půjčky za 3,3 mld. korun

GE Money Bank, jako jediná banka na českém trhu, zaplatí za klienta jednu měsíční splátku úvěru. Zájemce o Expres půjčku si při vyřízení úvěru může zvolit termín, ve kterém si přeje, aby za něj banka zaplatila. Odpuštěním splátky žadatel může ušetřit několik tisíc korun.

„Nabídka úhrady jakékoliv splátky u Expres půjčky je na tuzemském trhu ojedinělá. Vycházíme vstříc všem klientům, které může postihnout krátkodobý výpadek příjmů – například při nemoci nebo těm, kteří si jen chtějí na jeden měsíc ulevit od splácení své půjčky,“ říká Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

Nabídka odpuštění splátky platí do konce června pro všechny úvěry v hodnotě 60, 70 a 100 tisíc korun. U těchto úvěrů zároveň banka snížila úrokovou sazbu a prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Půjčku lze nyní získat od RPSN 10,95%. „Kromě výhodné úrokové sazby v akční nabídce garantujeme také expresní vyřízení půjčky, a to do několika minut,“ doplňuje Veronika Karlišová.

GE Money Bank poskytla za tři měsíce letošního roku přes 39 tisíc nových Expres půjček v celkové hodnotě téměř 3,3 mld. korun. Průměrná financovaná částka v březnu dosáhla 88 tisíc korun, což je o 22 % více než loni ve stejnou dobu. Celkem ke konci prvního čtvrtletí letošního roku poskytla banka 306 tisíc spotřebitelských úvěrů o objemu 28 miliard korun. To v meziročním srovnání znamená navýšení o 26 %. Nejvyužívanějšími produkty jsou v současnosti Expres půjčka a Konsolidace půjček.

Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 200 tisíc korun, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání – průměrně do 2 minut. Do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní i 84 měsíců. Expres půjčka navíc umožňuje neustále čerpat peníze až do výše splacené částky původního úvěrového rámce.

Akční nabídka Expres půjčky platná do konce června 2008:

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank