GE Money Bank zahájila akční nabídku podnikatelského úvěru Expres Business

Podnikatelé mohou nyní získat 340 tisíc Kč s měsíční splátkou 6990 Kč

Až do konce června mohou podnikatelé získat v GE Money Bank úvěr Expres Business ve výši 340 tisíc Kč s nízkou úrokovou sazbou a měsíční splátkou pouze 6990 Kč. Jde o bezúčelový úvěr pro podnikatele, u něhož banka nevyžaduje ručení nemovitostí. Zpracování žádosti o úvěr i poskytnutí úvěru je zdarma. K jeho získání stačí jen tři doklady a během 20 minut se podnikatel dozví konečnou výši úvěru kterou mu banka může poskytnout.

„Expres Business má podobné parametry jako retailová Expres půjčka - její získání je rychlé a snadné. Důležitá je také dostupnost úvěru - především díky tomu, že zajištění úvěru nevyžadujeme buď vůbec, nebo pouze formou směnky a také díky tomu, že o úvěr lze požádat již po roce podnikání,“ řekl manažer produktu Expres Business Jiří Patera.

V rámci aktuální zvýhodněné nabídky úvěru Expres Business, která platí až do konce června, mohou podnikatelé získat úvěr ve výši 340 tisíc Kč. Splatnost úvěru je 60 měsíců, garantovaná úroková sazba 8,59 % p.a. a výše měsíční splátky 6990 Kč. Klient nemusí platit žádný poplatek za žádost ani za uzavření smlouvy. K žádosti stačí tři doklady: občanský průkaz, doklad o podnikání a alespoň jedno daňové přiznání.

Současné parametry úvěru Expres Business
· Výše úvěru od 40 000 až do 1 000 000 Kč
· Úroková sazba od 9,5 % p.a. (u aktuální nabídky platí snížená sazba 8,59 % p.a.)
· Doba splatnosti úvěru od 24 do 60 měsíců
· Konstantní výše splátky po celou dobu splácení
· Úvěr podnikatelům - fyzickým osobám do 200 000 Kč a při předložení dvou daňových přiznání je nezajištěný (úvěry nad 200 000 Kč a všechny úvěry právnickým osobám jsou zajištěny směnkou)
· O úvěr mohou požádat i podnikatelé či firmy, které mají za sebou jen první rok podnikání

* * *

Profil Expres Business

GE Money nabízí Bank úvěr Expres Business fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám. Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nemusí dokládat záměr financování. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy. Podání žádosti o Expres Business i jeho zpracování je zdarma. O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GEMB, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz.

GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 000 až 1 000 000 Kč. Výhodou je, že fyzické osoby-podnikatelé u úvěru do 200 000 Kč nemusí bance poskytnout žádné jištění (u úvěrů nad 200 tisíc je jako ručení akceptována směnka, právnické osoby ji předkládají vždy). Žadatelé tedy nemusí mít k jištění např. nemovitost nebo jiný movitý majetek.

Dobu splatnosti si mohou podnikatelé zvolit od 24 do 60 měsíců. Úroková sazba Expres Business se odvíjí od velikosti úvěru a doby podnikání a pohybuje se od 9,5 % p.a. do 13,9 % p.a. Pro žadatele je důležité i to, že výše měsíční splátky je po celou dobu splácení fixní - mají tedy vždy platby spojené s úvěrem pod kontrolou. Výrazným ulehčením pro podnikatele je i rychlost a jednoduchost získání Expres Business. GE Money Bank postačí, když zájemce o úvěr předloží jedno nebo dvě daňová přiznání ( (dle volby žadatele a požadované výše úvěru). Expres Business je tedy dostupný i pro začínající podnikatele.Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank