GE Money Bank spustila program odměn bene+ na debetních kartách


GE Money Bank připravila od začátku května pro majitele debetních karet novinku v podobě věrnostního programu bene+. Ten majitelům vrací peníze za každý nákup provedený u partnerů programu. GE Money Bank na konci každého měsíce připíše majitelům debetních karet částku od jednoho do pěti procent z hodnoty všech nákupů provedených debetní kartou u partnerů programu bene+.

Do programu bene+ hledáme partnery, kteří mají celorepublikové pokrytí, aby odměnu mohli čerpat všichni naši klienti. Program se neustále rozšiřuje, v dubnu jsme do programu získali dva nové partnery, v květnu rozšíříme program o další obchodníky,“ říká Iva Štylerová, manažerka běžných účtů a debetních karet GE Money Bank.

Odměna se vztahuje na všechny karty vydané k účtům Genius Active, Genius Active+, Genius Gold a A konto. Navíc klienti běžného účtu Genius Gold získají odměnu ve výši 0,5 procent z hodnoty veškerých nákupů i mimo síť partnerů programu. Zapojení do programu bene+ je pro držitele debetních karet zcela automatické, není potřeba v rámci účtu cokoliv nastavovat.

V současné době je možné získat peníze zpět u těchto partnerů programu: Kika, CineStar (včetně bývalého Village Cinemas), 123shop, camel active, NeoLuxor, Pet Center, coffeeheaven, Pizza Coloseum, Holandské květiny či SCANquilt. Aktuální přehled je k nalezení na beneplus.cz.

Na českém trhu existuje několik desítek věrnostních programů. Obvykle klienti ve věrnostních programech získávají body, které lze vyměnit za odměny. Pokud už nabízejí zpět peníze, jsou navázány na konkrétní účel využití. Pouze program bene+ vrací majitelům debetních karet zpět na kartu reálné peníze k volnému použití.

 

 

 Aktuální seznam partnerů věrnostního programu bene+
 a výše připisované odměny pro držitele debetních karet
 123shop 2,5 %
 camel active 3,5 %
 CineStar (včetně bývalého Village Cinemas) 1,5 %
 coffeeheaven 3 %
 Holandské květiny 5 %
 Kika 1 %
 Pet Center 2 %
 Pizza Coloseum 3 %
 SCANquilt 2,5 %
 NeoLuxor 2 %


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank

Informace o partnerech bene + programu na debetních kartách:


CineStar (včetně bývalého Village Cinemas)
V síti multiplexů CineStar je držitelům debetních karet z každého nákupu vráceno 1,5 %. Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými jedenácti multikiny patří mezi největší v ČR. Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX.

123shop
Na internetovém obchodě www.123shop.cz držitelům debetních karet z každého nákupu vráceno 2,5 %.
123shop provozuje moderní ryze internetový obchod www.123shop.cz, který svým zákazníkům nabízí možnost komfortních nákupů přímo od obrazovky počítače, a to za ceny výrazně nižší než v běžných obchodech.

camel active
V síti prodejen camel active jsou držitelům debetních karet z každého nákupu vráceny 3,5 %.
Značka camel active představuje luxusnější módu pro muže. V současné době nabízí kompletní sortiment oblečení, obuvi, hodinek, brýlí, tašek, spodního prádla, ponožek a ostatních doplňků.

Pet Center
V síti prodejen Pet Center jsou držitelům debetních karet z každého nákupu vráceny 2 %.
Prodejny Pet Center se nachází po celé České republice a nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv všeho druhu či známé i méně známé druhy zájmových zvířat

coffeeheaven
V síti prodejen coffeeheaven jsou držitelům debetních karet z každého nákupu vráceny 3 %.
Společnost coffeeheaven provozuje ve střední Evropě moderní lifestylové kavárny, které kromě čerstvé kávy, delikátních pochoutek, sladkostí a sendvičů nabízí také příjemné prostředí pro posezení s přáteli. V České republice se v současné době nachází celkem patnáct kaváren.

Holandské květiny
V síti prodejen Holandské květiny je držitelům debetních karet z každého nákupu vráceno 5 %.
Společnost Holandské květiny se zabývá prodejem květin, květinovou vazbou, aranžováním a květinovou výzdobou interiérů pro nejrůznější příležitosti. Květiny lze nakupovat jak v kamenných obchodech umístěných v obchodních centrech po celé České republice, tak i prostřednictvím internetového obchodu na stránce http://www.akvetiny.cz/eshop/.

Pizza Coloseum
Koncept Pizza Coloseum je zasazen v duchu klasické italské restaurace. Pizzu zde připravujeme v originálních pecích, postavených na zakázku podle dlouholetých zkušeností italských „pizza“ mistrů přímo na dubovém dřevu. Nabízíme pestrý výběr denně čerstvých těstovin, které se připravují podle klasické italské receptury a také denně čerstvé ryby. To vše dokresluje pestrá nabídka kvalitních vín z celého světa za bezkonkurenční ceny. Pizza Coloseum nabízí 3 % z útraty zpět.

Kika
Rakouská společnost KIKA, jednička v nápadech pro moderní bydlení, je nyní v České republice zastoupena 6 obchodními domy. Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby týkající se nábytku a bytových doplňků a je tak schopna vyhovět širokému spektru požadavků i nároků na současné bydlení. Díky tomu, že kika nabízí velký výběr nábytku a bytových doplňků, je zaručeno, že si každý zákazník vybere dle svého vkusu a možností. V Kice získáte 1 % z nákupu zpět na svůj účet.

SCANquilt
Na 35 značkových prodejnách SCANquilt si vyberete z široké nabídky kvalitních přikrývek, polštářů, ložního povlečení, ale i přehozů, plédů, koupelnového a kuchyňského programu. Nebudete-li si jistí, odborný personál Vám ochotně poradí a umožní klidný nákup v příjemném prostředí. 2,5 % je odměna, kterou obdržíte z nákupu u tohoto partnera.

NeoLuxor
V síti knihkupectví NeoLuxor jsou držitelům debetních karet z každého nákupu vráceny 2 %. Na českém trhu působí NeoLuxor od roku 1994. V Praze provozuje NeoLuxor 7 obchodů s knihami. Představuje také jednoho z nejsilnější hráčů na pražském trhu.