GE Money Bank snížila úrokové sazby u hypoték s tříletou a pětiletou fixací

GE Money Bank snížila od 7. února 2005 úrokové sazby s tříletou a pětiletou fixací u všech svých hypoték. Sazba hypotéky Premium s tříletou fixací tak poklesla o 0,1 procentního bodu na 3,99 % p.a., sazba hypotéky Premium s pětiletou fixací poklesla o 0,3 procentního bodu na 4,29 % p.a.

„Úrokové sazby hypoték GE Money Bank se pohybují na nejnižší úrovni trhu - např. sazba hypotéky Premium s jednoletou fixací je 2,99 % p.a . Navíc jsou všechny sazby garantovány podle typu hypotéky, výše úvěru a fixace úrokové sazby , GE Money Bank nenabízí sazby „od“. Klient díky tomu od počátku ví, jakou sazbu mu GE Money Bank nabízí,“ řekl manažer hypoték GE Money Bank Stanislav Rokos.

Díky snížení sazeb se stala hypotéka od GE Money Bank opět dostupnější. V únoru navíc banka představila další zlepšení zaměřená zejména na zjednodušení a zrychlení procesu sjednávání hypotečního úvěru. Pro klienty tak bude nyní uzavření smlouvy a čerpání i vedení hypotéky snazší, rychlejší a flexibilnější. GE Money Bank zjednodušila žádost i smlouvu o úvěru, požaduje o pětinu méně dokladů než dříve a k lepší orientaci klientů poslouží také snadné návody, které jsou klientům sestaveny na míru dle jejich potřeb. Zjednodušily se zároveň i podmínky čerpání úvěru.

Úrokové sazby u hypotečních úvěrů platné od 7. února 2005
Fixní perioda/ Úroková sazba
1letá /2,99 % p.a.*
3letá /3,99 % p.a.*
5letá /4,29 % p.a.*
*Garantovaná sazba pro produkt Premium (ostatní sazby jsou garantovány podle typu produktu, výše úvěru a fixní periody)

GE Money Bank umožňuje klientům zafixovat si úrokové sazby na jeden rok, tři roky a pět let (kromě 1leté fixace u produktu Optimum), okamžitě znát konečnou cenu a velmi snadno si vybrat hypotéku, která odpovídá jejich potřebám. GE Money Bank jako první z bank na českém trhu přistupuje ke všem klientům zcela transparentně při stanovení všech hypotečních úrokových sazeb.

Hypotéka Premium je určena zejména pro klienty, kteří mají zájem o střední a větší hypotéky. Tuto hypotéku získají klienti zdarma, tzn. bez poplatku za uzavření a přitom s garantovanými sazbami, které patří k nejnižším na trhu.

U hypotéky Optimum klienti neplatí žádné poplatky za zpracování úvěru, ani za vedení úvěrového účtu. Veškeré náklady na hypotéku Optimum jsou plně daňově odpočitatelné. V úrokové sazbě hypotéky Optimum je již zahrnuto zvolené životní pojištění. Klient GE Money Bank si může zvolit mezi dvěma základními typy pojištění, která kryjí následující rizika:

A) Životní pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí.
B) Životní pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity, a úmrtí včetně pojištění při ztrátě zaměstnání.Eva Chaloupková,
manažerka komunikace GE Money Bank