GE Money Bank sází na neotřelý vzhled nových platebních karet

Na atraktivní design nově vydávaných platebních karet se mohou těšit zákazníci GE Money Bank. Od konce října 2008 totiž banka inovuje vzhled všech nově vydávaných debetních platebních karet.

„Klienti jsou ve využívání platebních karet čím dál aktivnější, změnou jejich designu jim chceme platby ještě více zpříjemnit,“
říká Michal Diviš, manažer platebních karet GE Money Bank. „Vytvořit design platebních karet je vždy velkou výzvou, pokud se chceme vyhnout zaběhnutým klišé. Na kartě je mnoho povinných prvků, které finální design velmi ovlivňují,“ dodává Michal Diviš.

Nový design karet GE Money Bank vychází z konceptu „pohled na život lidí“. Jako grafické vyjádření zvolila banka extremně přiblížený pohled na obrázek reprezentující momenty z lidského života. Touto technikou makro přiblížení se fotografie rozostřila do obrazových bodů, a vznikl tak nakonec abstraktní vzor, který ale vychází z konkrétního základu. „Záměrně jsme zvolili pohled na život lidí, neboť chceme jasně ukázat, že GE Money Bank rozumí svým klientům a zná jejich potřeby. Celkově karty působí velmi moderně, čistě a nekomplikovaně, což je v souladu s hodnotami naší společnosti. Speciálních efektů a určité plastičnosti jsme dosáhli díky lokálnímu použití speciálních laků,“ doplnil Michal Diviš.

GE Money Bank nabízí klientům elektronické a embosované debetní platební karty od společnosti MasterCard. Ke změně designu dochází u všech typů těchto platebních karet.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank