GE Money Bank rozšiřuje spolupráci s Wüstenrotem

GE Money Bank rozšiřuje spolupráci se společností Wüstenrot v oblasti hypotečních úvěrů. Zájemci o úvěr na bydlení mohou v bance nově získat i hypotéku, která pokryje až 100 % ceny nemovitosti. Rozšířená nabídka o hypotéky Wüstenrot je klientům k dispozici od 1. července na pobočkách GE Money Bank v Praze a Plzni, od října potom na všech obchodních místech banky v republice.

„Navazujeme na úspěšnou a dlouhodobou spolupráci, produkty na financování bydlení společně se stavební spořitelnou Wüstenrot nabízíme již pátým rokem. Dnes přidáváme hypotéky, které naši současnou nabídku úvěrů na bydlení dále doplní,“ říká Ron Boddy, ředitel produktů a marketingu GE Money Bank. „Nyní dokážeme vyjít vstříc každému zákazníkovi a připravit produkt na míru i klientům, kteří chtějí pokrýt hypotékou celou cenu nemovitosti nebo nemohou doložit pravidelné měsíční příjmy,“ dodává Ron Boddy.

„GE Money Bank je pro nás klíčový partner s jednou z největších pobočkových sítí v Česku. Díky vzájemné spolupráci tak budou hypotéky Wüstenrot ještě dostupnější než doposud,“ říká David Chmelař, člen představenstva skupiny Wüstenrot.

Hypoteční úvěry Wüstenrot, které si zájemci mohou nyní sjednat také na pobočkách banky, doplní širokou nabídku úvěrů na bydlení od GE Money Bank. Wüstenrot hypoteční banka poskytuje v současné době hypotéky za velmi výhodných podmínek. S platností od 22. května 2013 navíc zrušila Wüstenrot hypoteční banka u nově sjednávaných hypotečních úvěrů poplatek za správu úvěru.

GE Money Bank nabízí hypotéky bez poplatků za zpracování a vedení i za odhad ceny nemovitosti včetně stažení listu vlastnictví a výpisu z katastrální mapy. Klienti mohou zdarma využít také částečné mimořádné splátky i mimo termín změny úrokové sazby.

Hypotéky od GE Money Bank levnější
Banka letos již dvakrát snížila úrokové sazby u svých hypoték. V případě pětileté fixace klesly pevné úrokové sazby až na 2,79 % (o 0,35 procentního bodu z 3,14 %). U variabilní hypotéky snížila GE Money Bank úrokové sazby dokonce ještě agresivněji, u pětileté fixace klesla sazba o 0,40 procentního bodu na 2,49 % p.a. (z 2,89 %).

Hypoteční úvěr lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč. Délka splácení záleží jen na klientovi a je možné ji rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

Banka ke všem hypotékám nabízí také pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou klienti získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč například na vybavení domácnosti.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com
Kateřina Bílá, mobil: +420 606 612 808, tel.: + 420 257 092 353, e-mail: katerina.bila@wuestenrot.cz