GE Money Bank rozšiřuje síť partnerů bene+ o kavárny coffeeheaven a Holandské květiny


GE Money Bank rozšiřuje portfolio partnerů věrnostního programu bene+ o kavárenskou síť coffeeheaven a Holandské květiny.
Zákazníci GE Money Bank tak získají při platbě kartou v coffeeheaven 6 % z hodnoty nákupu zpět na svůj účet, u firmy Holandské květiny pak dokonce 10 %. Celkově tak má program bene+ již 12 stálých partnerů a majitelé kreditních karet vedených u GE Money Bank díky němu mohou ušetřit stovky korun měsíčně.

„Zákazníci věrnostního programu bene+ jsou při každé platbě kartou odměněni vždy minimálně 1 % z hodnoty nákupu. Pokud však nakoupí v obchodě z partnerské sítě bene+, mohou získat zpět až 10 % z celkové hodnoty nákupu,“ říká Jarmila Kowolowská, ředitelka kreditních karet GE Money Bank. „S tím, jak roste počet partnerů programu bene+, se zvyšuje i počet klientů, kteří jeho výhod využívají,“ dodává Jarmila Kowolowská.

Společnost coffeeheaven představuje síť moderních lifestylových kaváren a kromě čerstvé kávy, delikátních pochoutek, sladkostí a sendvičů nabízí také příjemné prostředí pro posezení s přáteli. Dalším novým partnerem je společnost Holandské květiny, která se zabývá prodejem květin, květinovou vazbou, aranžováním a květinovou výzdobou interiérů pro nejrůznější příležitosti. Květiny lze nakupovat jak v kamenných obchodech umístěných v obchodních centrech po celé České republice, tak i prostřednictvím internetového obchodu na stránce www.akvetiny.cz/cs/eshop.html.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank