GE Money Bank rozšířila síť bankomatů a má jich již přes čtyři stovky

 

GE Money Bank pokračuje ve strategii rozšiřování dostupnosti svých služeb. Koncem května tak otevřela svůj již čtyřstý bankomat v ČR a k dnešnímu dni jich má celkem 406. Dostupnost služeb banky roste také díky otevírání nových obchodních míst, kterých má GE Money Bank v České republice již více než dvě stovky.
„GE Money Bank považuje bankomatovou síť za jednu ze svých dlouhodobých priorit, a to jak co do počtu, tak co do kvality. všechny naše bankomaty, kterých je přes čtyři sta jsou kompletně vybaveny technologií pro čtení čipových karet, na bankomatech lze také požádat o úvěr či přímo navýšit úvěrový rámec kreditní karty, což jsou zcela unikátní služby,“ řekl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

Nárůst počtu bankomatů a obchodních míst GE Money Bank
stavy k: 31. 5. 2006 / 31. 12. 2005 / 31. 12. 2004
Počet bankomatů: 406 / 390 / 362
Počet obchodních míst: 205 / 201 / 192

GE Money Bank má se 406 bankomaty čtvrtou největší síť v ČR. V jejím rozšiřování chce ale pokračovat i nadále. „Zvyšování počtu bankomatů bude rozhodně pokračovat, naším cílem je zvýšit do konce roku 2007 jejich celkový počet o polovinu, tedy na 600 kusů,“ řekl Jan Rollo. Zároveň chce banka pokračovat i v rozšiřování nabídky služeb, které jsou na bankomatech k dispozici.

„Kromě rozšiřování bankomatové sítě je naší prioritou také otevírání nových poboček a úpravy stávajících. Současný počet - 205 - tak ještě bude dále růst,“ dodal Jan Rollo.

Aktuálně nabízejí bankomaty GE Money Bank kromě výběru hotovosti tyto služby:

· Infolimit - unikátní služba pro klienty GE Money Bank, v rámci které si mohou nově navýšit svůj stávající úvěrový rámec MoneyCard. Díky službě Infolimit si mohou klienti dále prostřednictvím bankomatu zjistit, kolik peněz jim GE Money Bank může nabídnout prostřednictvím kontokorentu Flexikredit, Expres půjčky a kreditní karty MoneyCard.
· Žádost o úvěrový produkt - zájemce zadá prostřednictvím bankomatu své telefonní číslo a nejpozději následující pracovní den se mu ozve bankéř, který s ním dojedná veškeré podrobnosti. Pak už stačí jen přijít a podepsat smlouvu. Možnost požádat o úvěr prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je otevřena i klientům ostatních bank. Pokud zadají své telefonní číslo, kontaktuje je bankéř GE Money Bank a provede tzv. scoring.
· Informace o datu expirace platební karty (lze i zdarma vytisknout)
· Informace o aktuálním zůstatku na účtu (lze i zdarma vytisknout)
· Informace o aktuální nabídce produktů a služebEva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank