GE Money Bank rozšířila Internet Banku o karetní servis

 

GE Money Bank spustila v Internet Bance servis pro držitele debetních a kreditních karet. Díky této službě získají klienti lepší přehled o svých platebních kartách a jimi prováděných transakcích. Nově mohou Internet Banku využívat i držitelé kreditních karet bez běžného účtu. Další novinkou jsou platební šablony pro zjednodušené zadávání platebních příkazů. Internet Banku GE Money Bank využívá již více než 300 000 klientů.
Internetové bankovnictví GE Money Bank bylo rozšířeno o část týkající se karet (debetních i kreditních). Tato služba byla automaticky zpřístupněna všem zákazníkům, kteří mají u GE Money Bank vedený běžný účet a zároveň jsou držiteli debetní či kreditní karty.

„Počet uživatelů Internet Banky velmi dynamicky roste a přesáhl již 300 000. Proto v rámci ní neustále rozšiřujeme paletu nabízených služeb a zvyšujeme zabezpečení. Držitelé debetních a kreditních karet získají díky internetovému bankovnictví perfektní přehled o svých transakcích a platebních možnostech z pohodlí svého domova,“ uvedl Ladislav Pazderka, manažer přímého bankovnictví GE Money Bank.

Co karetní servis v Internet Bance klientům například nabízí?

 

  • Možnost aktivace platebních karet (kartu tak lze aktivovat bez nutnosti návštěvy pobočky).
  • Přehled karet (přehled všech karet vedených u GE Money Bank a GE Money Multiservis).
  • Detailní informace ke zvolené kartě - denní limity pro výběr hotovosti a pro bezhotovostní platby, zbývající částka pro další transakce, u kreditních karet velikost celkového úvěrového rámce, aktuální vyčerpaný úvěrový rámec, datum splatnosti následující splátky apod.
  • Přehled transakcí provedených platebními kartami.
  • Přehled nezaúčtovaných transakcí (výběrů z bankomatu či transakcí provedených platebními kartami, které zatím nebyly zaúčtovány).
  • Přehled doplňkových služeb k platebním kartám.
  • Možnost zaplatit minimální nebo mimořádnou splátku za použití kreditní karty.
  • U kreditní karty AVON navíc věrnostní program.


GE Money Bank nyní nabízí Internet Banku i klientům využívajícím pouze kreditní kartu bez běžného účtu. O tuto službu si lze zažádat na kterékoliv pobočce GE Money Bank v České republice. Nabídka platí pro držitele karet MoneyCard a kreditních karet vydávaných ve spolupráci se společnostmi Avon a Electro World. Klienti si mohou demo verzi Internet Banky ke kreditním kartám vyzkoušet na stránkách www.gemoney.cz/kreditnikarty .

Další novou funkcí Internet Banky jsou platební šablony. Klienti tak mohou uložit často používaný platební či trvalý příkaz jako šablonu, kterou lze při zadávání dalších platebních operací jednoduše načíst bez nutnosti vypisování všech údajů.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank