GE Money Bank rozdala klientům za 3 měsíce již 5 milionů korun

Účet levněji nebo zdarma díky odměnám za platby kartou

Již 5 milionů korun vyplatila od května GE Money Bank svým klientům, kteří využívají platební kartu vydanou k některému z účtů typu Genius Active. Je jedinou bankou na českém trhu, která tak majitele svých účtů odměňuje za bezhotovostní platby v obchodech nebo na internetu přímo penězi. Za každý nákup připisuje zákazníkům půl procenta z jeho hodnoty. Úspora peněz za platby kartou výrazně zlevňuje běžné účty. V průměru klient ušetří zhruba polovinu, při vyšších výdajích může mít účet zcela zdarma nebo dokonce vydělat.

„Náš klient za měsíc průměrně utratí zhruba 12 tisíc korun. Když své platby provede bezhotovostně, tedy kartou u obchodníka nebo na internetu, získá od nás odměnu ve výši 60 korun. Ušetří tak polovinu z ceny v současnosti nejžádanějšího konta Genius Active,“ řekl Václav Straka, manažer depozit a platebních karet GE Money Bank, a dodal: „Aktivní klient s vyššími platbami může mít účet zcela zdarma nebo dokonce vydělat.“

Odměna za platby kartou je automatickou součástí všech debetních platebních karet vydaných ke kontům Genius Active, Genius Active+, Genius Student, Genius Gold, Genius Business Active, Genius Business Active+, Genius Business Active 10, Genius Business Active 50, Genius Business Active 50+ a Genius Business Active 200.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank