GE Money Bank rozdala klientům bezmála 12 milionů korun

 

Téměř 12 milionů korun vyplatila během uplynulého půl roku svým klientům GE Money Bank. Odměnila tak všechny, kteří využívají platební karty vydané k některým z účtů typu Genius Active. Za každé použití karty v obchodech nebo na internetu připisuje totiž GE Money Bank klientům měsíčně na účet půl procenta z hodnoty plateb kartou.
„Částka, kterou klientům vyplácíme, se každý měsíc zvyšuje. Jen v říjnu jsme odměnili klienty za používání karet částkou 2,047 milionů korun,“ říká Ondřej Lokvenc, manažer depozitních produktů GE Money Bank, a dodává: „Pokud klient utratí v obchodech měsíčně například 10 tisíc korun, připíše mu banka na účet odměnu ve výši 50 korun. To je například 5krát více, než dává konkurence za to, že její klienti posílají pravidelně na své účty určitý obnos peněz. O tento příspěvek se klientovi může navíc například snížit i cena za měsíční vedení účtu. Genius Active se pak stává bezesporu jedním z nejlevnějších účtů na trhu. Při vyšších útratách může odměna pokrýt nejen měsíční vedení, ale přinese majiteli účtu i nějakou korunu navíc. GE Money Bank je tak první bankou, která klientům rozdává peníze v pravém slova smyslu.“

Odměna za platby kartou je automatickou součástí všech debetních platebních karet vydaných ke kontům Genius Active, Genius Active+, Genius Student, Genius Gold, Genius Business Active, Genius Business Active+, Genius Business Active 10, Genius Business Active 50, Genius Business Active 50+ a Genius Business Active 200.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank