GE Money Bank prodlužuje zpracování hypotéky zdarma do konce listopadu

Zájem klientů o hypotéky vzrostl až o 50%

GE Money Bank vyšla vstříc požadavkům klientů a akční nabídku na zpracování hypoték prodloužila až do konce listopadu. Banka zaznamenala nárůst zájmu o hypoteční úvěry až o 50 %. Navíc úvěry s tříletou a pětiletou fixací lze nyní u GE Money Bank získat s úrokovou sazbou již od 4,99 % ročně.

„Snažíme se klientům nabízet vždy něco navíc. Vzhledem k tomu, že jejich zájem o hypotéky vzrostl až o 50 %, rozhodli jsme se prodloužit akční nabídku na zpracování hypotečních úvěrů zdarma až do konce listopadu.
Další úspory jim přinese nízké úrokové sazby, které nyní nabízíme. Úrokové zatížení, říká Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank.

GE Money Bank nyní zaručí bezplatné zpracování hypotéky klientům, kteří zažádají o hypotéku do 30. listopadu a podepíší smlouvu do konce února roku 2010. Tato akce platí pro hypotéky s fixací na 3, 5 a 10 let. Částka, kterou tak zákazníci ušetří, může dosáhnout až 25 tisíc korun. Klientům, kteří se rozhodnou pro hypotéku s úrokovým obdobím na tři nebo pět let, snížila GE Money Bank minimální úrokovou sazbu na 4,99 % p.a.. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb na českém trhu. GE Money Bank tak opět potvrzuje pozici silného hráče na trhu hypoték.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank