GE Money Bank prodloužila splatnost hypoték až na 40 let

GE Money Bank nyní nově nabízí hypotéky se splatností až 40 let. Hypotéku s touto dobou splatnosti lze navíc získat až do výše 85 % ceny financované nemovitosti, což je nejlepší nabídka na českém trhu. Díky prodloužení doby splatnosti a s tím spojenému snížení splátek bude nyní hypotéka dostupná i pro klienty s nižšími příjmy.

„Prodloužením splatnosti hypotéky až na 40 let se měsíční splátky sníží, a vlastní bydlení si tak bude moci pořídit více lidí než doposud,“
uvedl Michal Tuček, produktový manažer hypoték GE Money Bank. „Tato nabídka je výhodná zejména pro mladé lidi na začátku pracovní kariéry, kteří ještě nemají tak vysoké příjmy, a také pro rodiny s malými dětmi, jejichž příjem je omezen z důvodu mateřské či rodičovské dovolené,“ dodal Michal Tuček.

Například v případě hypotečního úvěru ve výši 1 500 000 Kč se splatností 30 let činí měsíční splátka 7 681 Kč, zatímco při splatnosti 40 let se jedná o 6 830 Kč. Rozdíl ve výši 851 Kč měsíčně už může být pro některé rodiny či životní situace dost významný. Ročně se jedná o snížení výdajů domácnosti o celých 10 212 Kč.

Klienti GE Money Bank mohou získat hypotéku na 40 let až do výše 85 % ceny financované nemovitosti, což je pro tuto dobu splatnosti nejvíce na českém trhu. Nabídka platí pro všechny hypoteční produkty GE MoneyBank s výjimkou americké hypotéky.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank