GE Money Bank přichází s inovativní produktovou novinkou v podobě Konsolidace půjček

GE Money Bank je první z velkých bank, která Konsolidaci půjček v České republice nabízí. Zájemci umožňuje sloučení všech úvěrů do jednoho jediného s menší měsíční splátkou. GE Money Bank zájemci zdarma vyřídí splacení půjček v ostatních bankách nebo splátkových společnostech. Datum splátky si zájemce může zvolit dle vlastních preferencí a potřeb a vybrat si může i délku splácení od 24 měsíců až do 120 měsíců. O konsolidaci půjček je možné zažádat na kterékoliv z 208 poboček GE Money Bank.

„GE Money Bank patří mezi přední poskytovatele spotřebitelských úvěrů a byla prvním subjektem, který v České republice nabídl neúčelové spotřebitelské úvěry bez zajištění - Expres půjčku. Naše produkty určují trendy na trhu, což potvrzuje i rychle rostoucí objem poskytnutých úvěrů GE Money Bank. Jsme pyšní na naši pozici inovátora trhu a jsme opět první velkou bankou, která představuje novou nabídku klientům - Konsolidaci půjček,“ řekl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

Konsolidace půjček je určena jak pro klienty GE Money Bank, tak nové klienty s externími závazky v jiných peněžních ústavech a splátkových společnostech. Jedinými omezeními jsou věk žadatele a počet jeho závazků. Zájemce musí být ve věku 18 - 65 let a musí mít alespoň 2 ještě nesplacené finanční závazky.

„Cílem konsolidace je sloučit všechny klientovy splátky pouze do jedné a nižší. Tím mu především zjednodušíme orientaci ve svých závazcích a ušetříme finanční prostředky, které pak může využít podle svých individuálních potřeb, přesně v duchu naší nadlinkové komunikace: Přivítejte se s penězi, se kterými jste už nepočítali - převeďte své půjčky do GE Money Bank, kde Vám Vaše splátky sloučíme do jediné a měsíčně pak budete splácet méně. uvedla Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „S vyřízením závazků u ostatních finančních institucí nejsou spojeny žádné poplatky, banka jejich splacení vyřídí, aniž by se žadatel musel sám o něco starat,“ dodala Veronika Karlišová.

Hlavní výhody konsolidace půjček:
· Sloučení všech splátek pouze do jedné a nižší
· Vyřízení splacení úvěrů v ostatních bankách zdarma
· Stačí pouze OP a na počkání banka navrhne možné varianty konsolidace
· Možnost zvolit si datum splátky dle individuálních preferencí

Noví klienti mohou konsolidovat úvěry v celkové hodnotě 30 až 150 tisíc Kč, u stávajících klientů je maximální částka 200 000 Kč.

V současnosti GE Money Bank umožňuje konsolidovat všechny neúčelové bankovní úvěry s pravidelnými měsíčními splátkami a všechny úvěry typu CEL (jednorázové úvěry) u vybraných splátkových společností.

Celý proces konsolidace je nastaven tak, aby byl pro klienta administrativně co nejjednodušší. Pokud se klient rozhodne u GE Money Bank konsolidovat své úvěry, stačí mu na pobočku přinést občanský průkaz a další průkaz totožnosti (řidičský průkaz, pas, rodný list), potvrzení
o výši příjmu a smluvní dokumentaci k úvěrům, které chce konsolidovat, tedy smlouvy
o ban-kovních či splátkových úvěrech. Noví klienti předloží ještě doklad pro ověření adresy (např. SIPO, vyúčtování za telefon atd.). V rámci schůzky s osobním bankéřem mu je předloženo několik variant konsolidace, ze kterých si klient vybere tu, která nejlépe vyhovuje jeho požadavkům. Poté s ním banka podepíše Smlouvu o konsolidaci. Pokud má klient všechny potřebné dokumenty s sebou, je možné celou konsolidaci vyřídit na počkání během jedné schůzky s bankéřem, která netrvá déle než 40 minut.

Pro klienty je samozřejmě k dispozici možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank