GE Money Bank přichází na letošní výstavu Země živitelka se speciální nabídkou

GE Money Bank připravila na prestižní výstavu Země živitelka pro své klienty širokou nabídku financování zemědělské techniky a k tomu zvýhodněné pojištění zemědělcům, kteří ještě nevyzkoušeli služby GE Money Bank, umožní zdarma vyzkoušet podnikatelská konta. Připraveno je rozsáhlé poradenství i speciální zemědělský kvíz s možností vyhrát drobné dárky. Banka chce i letos svojí nabídkou potvrdit, že je jedničkou ve financování zemědělského podnikání v České republice.

„Přehlídka zemědělské techniky na výstavě Země živitelka je pro zemědělce skvělou příležitostí jak si vybrat a pořídit potřebné stroje a vybavení. A naše banka jim k tomu nabídne atraktivní finanční řešení s pojištěním all risk za akční cenu s garancí podmínek na celou dobu úvěru,“ říká Mojmír Severin, ředitel sektoru Zemědělství a Ekoenergie GE Money Bank, a dodává: „Ti, kteří dosud nevyužívají služeb GE Money Bank, si mohou vyzkoušet naše podnikatelská konta na rok zcela zdarma.“

Samozřejmou součástí služeb GE Money Bank pro zemědělské podnikatele je rozsáhlé poradenství, které zahrnuje pomoc s vyřízením žádosti o dotaci z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF).. Příjem žádostí o dotace končí 30. 9. 2014, ale letos se mohou na stánku GE Money Bank dozvědět i o tom, jak si zajistit dotaci k financování strojů nakupovaných do konce roku 2014 či v roce 2015. Odborníci banky také poradí jak získat dotaci 15 000 euro na nákup zemědělské půdy.

GE Money Bank je jedničkou na českém trhu financování zemědělského podnikání. Aktuálně nabízí úvěry, kterými mohou zemědělci financovat nákup techniky podle svých představ s úrokem již od 1 % p.a. s využitím dotace z programu Zemědělec PGRLF. Úvěrem lze uhradit až 100 % kupní ceny techniky včetně DPH, nehledě na její stáří či značku a k zajištění slouží samotný stroj. Kromě pravidelných splátek nabízí banka individuální splátkový kalendář v závislosti na příjmu klienta, nepravidelné splácení s vazbou na výplatu dotace či odklad splátek až o 12 měsíců.Celková doba splácení se pohybuje od dvou do osmi let, u úvěru s podporou PGRLF do 7 let (což je podmínka fondu) a na výběr je pohyblivá nebo fixní úroková sazba.

GE Money Bank přichází na výstavu Země živitelka s akční nabídkou pojištění na veškerou zakoupenou zemědělskou techniku. Výhodou je snížená sazba pojistného o 30 %. Pojištění zahrnuje všechna rizika, ale také profesionální poradenství v případě pojistné události a rychlou likvidaci. Podmínky jsou garantovány po celou dobu trvání úvěru od GE Money Bank.

Pro neklienty připravila GE Money Bank možnost založit si a po dobu jednoho roku zdarma vyzkoušet konto Genius Business Complete nebo Genius Business Optimal. K oběma podnikatelským účtům mohou získat ještě i osobní konto Genius Complete bez poplatků za vedení.Konto Genius Business Complete je určeno pro fyzické osoby podnikatele s ročním obratem do 10 000 000 Kč a konto Genius Business Optimal pro právnické osoby.

Na stánku GE Money Bank je připravena i řada dalších doprovodných akcí. Návštěvníci si tam například mohou vyzkoušet své znalosti ve speciálním zemědělském kvízu na dotykové obratovce a vyhrát některou z drobných cen. V pondělí 1. 9. se mohou pobavit i na Beef show, kterou pořádá Český svaz chovatelů masného skotu a GE Money Bank je jejím hlavním partnerem.

Více informací o službách a produktech GE Money Bank získají zemědělci přímo na výstavě Země živitelka v pavilonu T1. Kontaktovat mohou také svého firemního bankéře nebo mohou využít linku 844 844 844 či www.gemoney.cz/agroprodukty.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com