GE Money Bank přichází jako první s konsolidací půjček zajištěnou nemovitostí

Poskytuje tak nejvýhodnější spotřebitelský úvěr v ČR

Po Konsolidaci půjček a Refinancování hypoték GE Money Bank představuje další novinky z oblasti přefinancování úvěrů. Reaguje na potřeby klientů a nově umožňuje konsolidovat také úvěry čerpané prostřednictvím kreditních a splátkových karet nebo kontokorenty. Těm, kteří chtějí refinancovat větší finanční závazky nebo výrazně ušetřit, nabízí banka Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí - nejvýhodnější spotřebitelský úvěr na trhu. Pokud zájemci zajistí konsolidaci nemovitostí, získají výrazně výhodnější úrokovou sazbu a možnost konsolidovat úvěry až do výše 1,5 milionu Kč. GE Money Bank navíc sama bezplatně vyřídí splacení půjček v ostatních bankách nebo splátkových společnostech.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček
zájemci umožňuje sloučení všech úvěrů do jednoho jediného s menší měsíční splátkou. Kromě spotřebitelských půjček a úvěrů od splátkových společností lze nyní konsolidovat také úvěry čerpané prostřednictvím kreditních a splátkových karet nebo kontokorenty. U nezajištěné Konsolidace půjček od GE Money Bank je možné refinancování úvěrů v celkové hodnotě 30 až 250 000 Kč.

„Konsolidaci půjček jsme představili jako první velká banka loni v říjnu. O tento produkt je obrovský zájem, což dokládá již 31 000 klientů, kteří si u GE Money Bank zkonsolidovali úvěry v hodnotě více než 5 miliard Kč,“ uvedla Veronika Karlišová, manažerka nezajištěných úvěrů GE Money Bank. „Jsme jediní na trhu, kteří bezplatně za klienta splacení původních úvěrů vyřídí,“ dodala.

Hlavní výhody konsolidace půjček:

 • Sloučením úvěrů klienta do jednoho úvěru se sníží celkové měsíční výdaje
 • Možnost prodloužit dobu splácení
 • Poskytnutí výhodnější úrokové sazby než je úroková sazba původních úvěrových produktů
 • Díky snížení celkových měsíčních výdajů může klient získat další hotovost, kterou může použít podle svých potřeb
 • Vyřízení splacení úvěrů v ostatních bankách zdarma
 • Stačí pouze občanský průkaz a banka na počkání navrhne možné varianty konsolidace
 • Možnost zvolit si datum splátky dle individuálních preferencí
 • Možnost zvolit si délku splácení od 24 měsíců až do 120 měsíců


Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí

Klientům, kteří mají vlastní nemovitost, nově GE Money Bank nabízí Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí. Prostřednictvím této novinky lze refinancovat úvěry až v hodnotě 1,5 milionu Kč. Klient může konsolidovat své stávající úvěry a navíc požádat o hypotéku. Podstatný rozdíl oproti nezajištěné Konsolidaci půjček je také v úrokové sazbě, protože zajištění nemovitostí poskytuje bance vyšší garance splacení úvěru. S Konsolidací půjček zajištěnou nemovitostí je možné refinancovat hypotéky, spotřebitelské půjčky a úvěry čerpané prostřednictvím kreditních a splátkových karet nebo kontokorenty.

„Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí doplňuje dříve představené Refinancování hypoték a Konsolidaci půjček. Reagujeme na potřeby některých klientů, kteří projevili zájem konsolidovat vyšší částky nebo potřebují hotovost navíc. GE Money Bank je nyní jedinou bankou v České republice, která nabízí Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí,“ řekl Michal Strcula, manažer hypoték GE Money Bank. „Díky zajištěné konsolidaci mohou klienti získat nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu spotřebitelských úvěrů,“ dodal Michal Strcula.

Hlavní výhody konsolidace půjček:

 • Zvýšení maximální financované částky až na 1,5 mil. Kč
 • Úrokové sazby od 4,99 % p.a. s fixací na 5 let
 • Prodloužení možné splatnosti úvěru až na 30 let


Minimální výše konsolidovaných závazků je v případě Konsolidace půjček zajištěné nemovitostí 200 000 Kč. GE Money Bank zájemci zkonsoliduje závazky až do 70 % tržní ceny nemovitosti, v kombinaci s hypotékou se posouvá hranice na 85 % hodnoty nemovitosti.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank