GE Money Bank přestěhovala svou pobočku v Uherském Hradišti

Pobočku GE Money Bank v Uherském Hradišti najdou zákazníci na novém místě. Od 10. března se obchodní místo stěhuje na adresu Zelný Trh 1514. Nová pobočka je otevřena každý všední den od 9 do 17 hodin. Bankomat se nachází přímo naproti pobočce a je přístupný 24 hodin denně.

Nové obchodní místo GE Money Bank v Uherském Hradišti bylo postaveno v moderním multifunkčním designu od renomované světové designérské společnosti IDEO. „Pobočka je moderně zařízená, její vybavení, použité materiály, barvy, ale i nabízené služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace,“ dodává její vedoucí Helena Schneiderová. Prostřednictvím bankomatu s nepřetržitým provozem mohou klienti provádět například platební příkazy nebo poslat finanční dar sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu – Mamma HELP, o. s.

Na nové pobočce si mohou klienti například pořídit do konce března 2014 kreditní kartu MoneyCard Plus od GE Money Bank a získají tak 0% úrok na nákupy u obchodníků a na internetu po dobu 3 měsíců. K tomu navíc budou mít kartu vedenou po celý rok zdarma a již od prvního nákupu mohou získávat odměny až 30% díky věrnostnímu programu bene+. Nakupovat s kartou je možné hned po podpisu smlouvy – kartu na počkání vystaví na kterékoliv pobočce GE Money Bank.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 252 obchodních míst a téměř 700 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com