GE Money Bank přestěhovala svou pobočku v Lounech

GE Money Bank přestěhovala své obchodní místo v Lounech. Klienti jej od 21. 9. 2009 naleznou v centru města, na adrese Jakoubkova 117. Nové obchodní místo (tel.: 415 627 651-8) je otevřeno každý všední den od 9 do 17 hodin. Na pobočce se nachází bankomat přístupný 24 hodin denně. Podnikatelům je k dispozici komerční bankéř. Pobočka má bezbariérový vstup.

„Snažíme se být pro klienty spolehlivými finančními partnery za každých okolností a nabízet jim vždy něco navíc. Přesunem pobočky do rozsáhlejších prostor reagujeme na přání našich zákazníků. Nové prostředí nám umožnilo oddělit pokladní přepážky a klientům tak poskytnout diskrétnější a komfortnější prostor pro jednání se svým bankéřem,“ říká vedoucí obchodního místa GE Money Bank Radka Minková.

V rámci aktuální podzimní akce zaručí GE Money Bank svým klientům, kteří zažádají o hypotéku do 31. října a podepíší smlouvu do konce roku 2009, její bezplatné zpracování. Částka, kterou tak zákazníci ušetří, může dosáhnout až 25 tisíc korun. Klientům, kteří se rozhodnou pro hypotéku s úrokovým obdobím na tři nebo pět let, snížila GE Money Bank minimální úrokovou sazbu na 4,99 % p.a. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb na českém trhu. Snížení sazeb platí i pro další typy hypoték jako např. americká hypotéka nebo konsolidace půjček zajištěná nemovitostí. Aktuální sazby jsou k dispozici na pobočkách GE Money Bank nebo internetových stránkách.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 221 obchodních míst a 618 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank