GE Money Bank přestěhovala svou pobočku v Hranicích na Moravě

Pobočku GE Money Bank v Hranicích na Moravě najdou zákazníci na novém místě. Od 12. ledna se přestěhovalo na adresu Jiráskova 2188. Nová pobočka je otevřena každý všední den od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Bankomat se nachází přímo na pobočce a je přístupný 24 hodin denně

Nové obchodní místo GE Money Bank v Hranicích na Moravě, které najdou zákazníci v novém domě naproti městskému úřadu, bylo postaveno v moderním multifunkčním designu od renomované světové designérské společnosti IDEO. Pobočka je moderně zařízená, její vybavení, použité materiály, barvy, ale i nabízené služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i rychlé, takzvané recyklační pokladny, které mají naši bankéři kdykoliv k dispozici,“ říká vedoucí pobočky Žaneta Katanová. 22. ledna se mohou lidé, kteří půjdou na pobočku nebo kolem ní v Jiráskově ulici těšit na drobné dárečky, balonky, kávu, čaj nebo koblihy. Mohou si také zasoutěžit v jednoduché tipovací soutěži o zajímavé ceny. Akce potrvá od 9 do 16.30.

Pobočka je bezbariérová a klientům jsou zde k dispozici hned 4 přepážky. Prostřednictvím bankomatu s nepřetržitým provozem mohou klienti provádět například platební příkazy nebo poslat finanční dar sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu – Mamma HELP, o. s.

Klienti si mohou na pobočce zřídit například nejvýhodnější účet na trhu Genius bene+, který odmění klienty každý měsíc padesátikorunou. Stačí, aby konto aktivně využívali, a spolu s nadstandardním balíčkem služeb zdarma získají také pravidelnou odměnu. Na debetní kartě k účtu je navíc automaticky spuštěn věrnostní program bene+, který vrací peníze za nákupy ve více než 1 600 partnerských obchodech. Celková výše odměn tak může být ještě vyšší.

Stačí, aby klientům přišlo měsíčně na účet Genius bene+ alespoň 10 tisíc korun, a konto získají bez poplatků (včetně například výběrů z bankomatů GE Money Bank nebo elektronických transakcí). Na zůstatku přitom nezáleží. „Průměrný kreditní příjem klientů GE Money Bank dosahuje 21 000 Kč, takže podmínku pro bezplatné vedení účtu splní drtivá většina z nich,“ říkáZdeněk Kartous, manažer depozitních produktů GE Money Bank.

K získání odměny ve výši 50 Kč potom stačí, aby zákazníci zaplatili platební kartou v uplynulém měsíci minimálně ve výši 5 000 Kč. „Ani toto nebude pro zákazníky problém – z našich zkušeností víme, že na naprosté většině platebních karet, které jsme vydali, se uskuteční transakce přibližně v této částce. Jsme proto přesvědčeni, že klienti s novým účtem podmínku pro získání odměny snadno splní,” dodává Zdeněk Kartous.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 252 obchodních míst a téměř 700 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com